Movie Maker dźwięk(niby banał ale wkurza)

Skleciłem filmik i chciałem dodać do niego muzykę. Nacisnąłem: Narzędzia->Autofilm->muzyka w tle->przeglądaj(piosenkę wybrałem)->Gotowe.

Załadowała się piosenka ale zauważyłem na osi czasu że zamiast 3 min trwa 1min20sec. Co zrobić aby ta piosenka była w całości na filmie a nie w urywku??

Z góry dzięki!!

jeśli piosenka trwa krócej niż filmik nie da rady jej “rozciągnąć” na cały filmik, ale zawsze możesz wrzucić drugą albo 2 raz te samą

Drogi drobok - z tego co pisze kolega bakandrzej24 wynika, że nie film jest dłuższy od piosenki, ale że piosenka “wkleiła” się we fragmencie. Ja spróbowałbym może - jeśli oryginalny plik muzyczny jest w mp3 - przkonwertwać go na zwykły .wav - ale zaznaczam, że to tylko taka moja sugestia; osobiście tego nie wypróbowałem; montowałem kiedyś filmy w WMM ale nie miałem nigdy takiego problemu…

Jeszcze jedno, bo wcześniej nie doczytałem…

Może zamiast Narzędzia->Autofilm->muzyka w tle->przeglądaj(piosenkę wybrałem)->Gotowe. spróbuj po prostu zaimportować plik muzyczny tak jak importujesz klipy obrazowe - ja tak zawsze wstawiałem muzykę do filmików.