Movie marker 2

WItam mam problem z Movie markerem 2 bo gdy montuje filmik z klatek to klikam prawym efekt i wybieraz zwolnienia ale jeśli wibiore coś innego np. postarzenie filmu i biore OK to mi sie program się wyłącza :mad: co robić w takei sytuacji może jakies poprawki ale nie wiem MM 2 ściągąłem ze strony Microsoftu.

Miałem ten sam problem. Odinstaluj nimokodek. Powinno pomóc.

Hmmmm a ktoś niedawno przy okazji innego postu zachwycał się nimocodekpackiem :? :? :?

W takich przypadkach polecam zwracać uwagę na to co się instaluje w zestawach kodeków. Szczególnie ważne jest nieinstalowanie DivX Anti-Freeze. Nie jest on kompatybilny z Movie Makerem i powoduje m.in. właśnie takie w nim efekty.

Pozdrawiam.

Tylko gdzie znajduje się ten nomi codek ja miałem kompa ze sklepu od raz i ni wiem jakie kodeki były instalowane

Adidadi: uruchom regedit i wykasuj wszystko z DivX po ptoblemie, potem zainstaluj może być nawet i nimo ale bez DivX Anti-Freeze (instalacja custom). W moim przypadku dało efekt.

I mam pytanie: czy można zapisać w innych formatach film obrobiony a nie tylko w tym *.wmv czy jakoś tam? Mam filmy ściągnięte z kamery i skompresowane divx-em (musiałem odrazu kompresować ze względu na niezbyt pojemny dysk), a njlepiej zapis bez zmiany formatu.