Może nowe demonstracje

właśnie chociaż instalacje beryla,

ależ proszę bardzo:

http://forum.ubuntu.pl/viewtopic.php?p=133086#133086

ja mam ATI

Złączono Posta : 12.07.2007 (Czw) 4:08

a po pierwsze demonstracje a nie pisemnie wole dokładnie zobaczyć na oko jak się instaluje.

A kiedy pojawi się 3 część sztuczek i kruczków w XP?

A czy Linux to tylko Ubuntu? To że jest to jedna z popularniejszych dystrybucji nie znaczy że jest jedyna. Może użytkownicy innych tez chcieliby zobaczyć jakąś demonstrację?

Demonstracja była obiecana 2 tygodnie temu, jednakże dalej jej nie widać ;/

Piwollo jeśli chodzi Ci o zapowiedź z tematu, która dotyczyła prezentacji *, to od momentu napisania posta Krogulca pojawiły się przynajmniej trzy nowe prezentacje ze zlotu.

* - prezentacja, a demonstracja to dwie różne rzeczy.

adam9870 nie chodzi mi o prezentacje, tylko o demonstracje dt. komputerów :slight_smile:

Piwollo mi również dlatego odpowiedziałem na Twój post tak jak odpowiedziałem, a nie inaczej w związku z tym, że podałeś mylną informację:

Proponuję więc zapoznać się ponownie z moim postem oraz postem Krogulca w zlinkowanym przeze mnie temacie przywiązując szczególną uwagę do wyrażeń prezentacja i demonstracja i różnic pomiędzy nimi.

Jakim programem “nagrywane” są vortalowskie prezentacje?

po co nagrywać skoro można pobrać?


sorry… źle przeczytałem… nie wiem w jakim stanie wtedy byłem… :oops:

:x

Bez komentarza

Dobre pytanie

Pytanie dotyczy ostatniej demonstracji (Uprawnienia w Windows XP cz. I)

Czy komuś udało sie odpalić wersję linuksową demonstracji? Bo ja przy próbie odpalenia dostaję komunikat:

./demo23: error while loading shared libraries: libstdc++-libc6.2-2.so.3: cannot open shared object file: No such file or directory

i tej biblioteki nigdzie znaleźć nie mogę.

Też bym chciał się dowiedzieć

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=202445

o Linuxie ok ale o Macu? bzdura…

spróbuj podlinkować libstdc++ po to…

Złączono Posta : 20.11.2007 (Wto) 21:15

hmmm a gdzie w ogóle jest ta wersja dla linuksa?

mikber18 , co Twój post ma wspólnego z tym tematem? KOSZ.

Rzeczywiście mogły by się pojawić jakieś inne prezentacje nie związane z XP i Vistą. Ale przy prezentacjach Linux’a nie skupiajcie się tylko na Ubuntu ! To nie jest przecież jedyna dystrybucja !