Mozila firefox dopieszczenie ustawienia pełnego ekranu

Cześć. Mam taką zachciankę -hehehehehe- chciałbym aby podczas używania firefoxa w pełnym ekranie nie wyskakiwało menu zakładki, pole adresu po przesunięciu kursora do góry a tylko po wciśnięciu klawisza, skrótu albo wyłączeniu full screen tak jak w chrome. Proszę nie piszcie porad w stylu wyłącz paski narzędzi. W gogle chrome (pełny ekran) pojawia się małe okienko -info-, że jest włączony pełny ekran no i niby jest to ok ale po co to głupie okienko - jak włączam pełny ekran to chyba wiem co robię ? -

Może czeba pogrzebać w about:config albo userChrome.css pomoże ktoś? Szukałem w goglach i nic nie znalazłem. Pozdrawiam HEJ.

Nie wiem czy o to konkretnie chodzi, ale poniższy kod (albo przez Stylish, albo przez userChrome.css) “usunie” pasek nawigacyjny i pasek zakładek z trybu pełnego ekranu, ogólnie zostanie tylko pasek kart (i aios, jeżeli używasz ;)).

#main-window[inFullscreen] #PersonalToolbar:not([collapsed="true"]),

#main-window[sizemode="fullscreen"] #nav-bar {

 visibility: collapse !important;

}

Dzięki za pomoc właśnie dorzuciłem ten kod i już jest lepiej ale gdyby jeszcze ukryć ten pasek kart (a może i pasek przewijania) to byłoby dla mnie optymalnie, chciałbym mieć w pełnym ekranie tylko zawartość strony, pliku, itp.

capture0010303201316393.jpg

Zamiast poprzedniego:

#main-window[sizemode="fullscreen"] #navigator-toolbox {display: none !important;}

A co do scrollbar, to się raczej nie da go “usunąć”, jest on rysowany kompleksowo dla okna i nie można go “przełączać” raz na brak, raz na pokazywanie…

JEJ! !!

edycja: po dłuższym testowaniu

ale i tak wyszła lipa :frowning: bo teraz przeglądarka będąc w pełnym ekranie (po dłuższej pracy) nie reaguje na zamykanie pełnego ekranu (skrót F11), użycie wtyczki key konfig nie pomaga jedyne co to alt+tab, alt+F4 lub ctrl+alt+del. Pomocy! !!