Mozilla 1.03

Czy wydaną wersję Mozilli 1.03 trzeba instalować?? to znaczy czy jest juz ona bezpieczniejsza od 1.02??

Powinienies ja zainstalowac poniewaz moga tam byc dodoane nowe opcje i lepiej zabezpieczac twoj komputer radze zainstalowac 8)

Nawet jak jest to wersja RC :?::?:

Tak

Każda nowsza wersja jest na ogól bezpieczniejsza. Przynajmniej me poprawione błedy które znaleziono. :slight_smile:

RC - Release Candidate.

Wersja kandydująca już do wersji finalnej, zazwyczaj w końcowej wersji nie zostanie nic zmienionego w stosunku do RC 1.03.

Tak więc możesz “nałożyć” 1.03 na starszą wersję.

Ale RC może jeszcze zawierać błędy :stuck_out_tongue:

A jaka nie może. :stuck_out_tongue:

Z pewnością chodzi o Firefox 1.03.

W ydaje mi się, że lepiej poczekać na wersje Final… :slight_smile:

Ogulnie to u mnie już są 3 firefoxy w dodaj usun, każda po ponad 15 megabajtów. Niewiecie co zrobić (oprucz usunięcia wszystkich i zainstalowaniu tej najnowszej) abym miał 10.3 i wszystkie ulubione, wtyczki i konfigurację :?:

A może wwystarczy zrobić tak, że nalezy usunąc tylko te 10.2 i 10.1 i przy 10.3 pozostaną wszystkie ustawienia :?:

Z góry dzięki :smiley:

PS. Nie chciałem zakładać topica więc napisałem tutaj.

Jak ty to robiłeś? Instalowałeś każdą do odrębnego folderu?

motorniczy10 zrób kopie tym http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=64&id=620

i zainstaluj nową wersje :slight_smile:

zresztą ustawienia są przechowywane w innym miejscu, więc usunięcie poprzednich wersji nie powinno spowodować utraty ustawień i profili, które już masz :slight_smile:

Firefox tak ma. Mimo ze robisz nakładkę to w dodaj usuń zostaje info. Można to usunąć w jv16 PowerTools