Mozilla 1.7 pl i well get "razem"

jak zrobić aby w mozilli 1.7 pl kiedy klikne na jakiś link zeby pobrac np. gre to zeby pobieralo dzieki well getowi albo jak sie kliknie na link to zeby bylo download by wellget? pomóżcie

Wtyczka FlasGot

Tak na przysłosc strona z wtyczkami

a jak sie instaluje ta wtyczke

Temat wałkowany niejednokrotnie - wystarczy czasem poszukać

Na dole strony pod opisem plugina --> masz taki przycisk/link “Instaluj” a nad nim pisze -->

:!:

ale to jest w win rarze i nie ma pliku z instalacja :o

Straona która podałęm z wtyczką, podpunkt Instalacja-Mozilla-Klikasz Instaluj.

matiit pluginy te nie posiadają instalek jak programy - *.exe

Wystarczy użyć - jak pisze Zenek Rolnik opcji na stronie “Instaluj”. W tej sytuacji plik zostanie pobrany i zainstalowany automatycznie. Wystarczy zrestartować przegladarke i powinno działac bez problemu. Możesz też pobrać plik na dysk twardy i zainstalować to później. Wystarczy wtedy uruchomić ten plik z poziomu przegladarki --> Plik --> Otwórz plik

:slight_smile:

ale jak na tej stronie klikam na instaluj to sie nic nie dzieje :? chodzi o ta wtyczke(strone)http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/zewnetrzne_programy/flashgot

A korzystasza wtedy z Mozilli i wybierasz opcję instaluj (zakładak Mozilla)

mam mozille 1.7 zainstalowalem firefoksa 1.5 i udalo sie na 1.7 i pojawia sie takie coś http://imageshack.us/index.php

i jeszcze mam problem z firefoksem chyba go usune bo nie pojawiaja sie na nim obrazki a wtyczki sa bo pisze tylko tam gdzie powinien byc obrazek “image” i takie sa “klocki”

Złączono Posta : 18.01.2006 (Sro) 12:54

aha napiszcie czy trzeba konfigurowac ta wtyczke ewentualnie jak? i czy to dziala tez do wellgeta czy tyko do flashgeta?

:roll:

Bo nie masz zainstalowanych wtyczek odpowiedzialnych za wyswietlanie banerów itp. Koło tego klocka pisze instaluj kilkasz na to (lub klikasz na kolecek) z dalszą instalacją spobie poradzisz tylko czytaj uwaznie.

Nic nie trzeba konfigurować praktycznie, w opcjach wtyczki wybierasz program WellGet , jak nie ma tworzysz ręczną regułe i po krzyku.

Popraw link do zdjęcia.

P.S Staraj się pisać wyraznie i zrozumiale :slight_smile:

linku nie poprawiam bo tamten komunikat sie juz nie pojawia :smiley:

ale kiedy prubuje konfigurowac flashgota to wybieram sciezke i tam pisze ze plik musi znajdowac sie na tym dysku co firefoks wiec go tam przeniosłem i to samo a zreszta ja uzywam mozilli 1.7 :o

Więc musi być zainstalowany WellGet na tej partycji co Mozilla a nie przeniesiony.

no zainstalowalem firefoksa ale wtyczke zainstalowalem w mozilli 1.7