Mozilla Firefox 14.0.1- ciągle się zawiesza

Witam,

Prześladuje mnie plaga problemów z moją ukochaną przeglądarką jaką jest Firefox. Od wersji 13 ciągle się wiesza, szczególnie na stronach typu: gmail (to już plaga), tvn24.pl, facebook zawiesza na kilka min browser’a, a nawet w google wariuje. Mam nowego flasha, wyłączyłem proxy w FF, dodatki jakie używam: tabmix plus, ad block plus. Często wywalało mi do nie dawna awarię wtyczki Flash Player

Nie wiem co robić, tak się wiesza, że brak słów. O dziwo, na starym kompie z XP 13 działała w miarę okay.

Obecnie używam FF 14 na Win7. W czym tkwi problem?

Pewnie coś już siedzi w systemie. Przeskanuj i daj logi OTL, to może uda się znaleźć przyczynę.

Mam ten sam problem od wersji 12.0 masakra jakaś. Tylko ja w połowie obczaiłem co to jest jak zakończę proces Adobe Flash 11.0 to sztuczka magiczka działa, wtedy odświeżam stronę i gra muzyka. Ciekawu mnie to czy to jest wina flasha, systemu czy przeglądarki. Pytałem wsparcie Mozilli - nie mam jeszcze odpowiedzi tak samo nie odpowiedziało mi jeszcze Adobe ani Microsoft. Używam Win 7 - 64 bit Ultimate. Nie mam pojęcia co się porobiło z tą przeglądarką. Jak ktoś będzie miał rozwiązanie niech da mi znać byłbym wdzięczny.

U mnie problemem był najnowszy flash. Jak tylko to coś zainstalowałem, przeglądarka wieszała się co chwilę.

Mam ten sam problem co moi poprzednicy z FF 14 i na pewno nie jest to wina systemu. Ja powróciłem do 13 .

To fakt coś z tym flashem jest nie tak, proponował by jeszcze wyłączyć plugin i powinno się poprawić: http://pecetowiec.pl/thread-127.html

hmm na Internet Explorer 9 nie mam w ogóle takich problemów… ;( Masz na myśli HiJack?

To nic nie dało, dalej się wiesza na tych stronach :confused:

Do 12 wersji FF miałem spokój, 13 okazała się pechowa, a 14 to w ogóle. Dziwne, że na XP ten problem nie występuje.

Ogólnie zwracam honor MS, IE9 to naprawdę szybka przeglądarka i szybciej pobiera pliki. Jeśli Mozilla nic z tym nie zrobi to pomyślę o przesiadce na IE9 ale to będzie mega trudne po latach na lisku.

Wystarczy poczytać trochę o tym co piszę… To nie wina FF

Usuńcie tego flasha 11 bo jest pełen błędów, bugów i w ogóle jest do dupy że tak powiem :lol:

Zainstalujcie flasha 10 i problemów mieć nie będziecie

Adobe mi nie pozwala zainstalować wersji 10 instalator odmawia. Czas na inną przeglądarkę.

mam to samo, odinstalowałem z panelu sterowania i pisze ze nie moze zainstalować starszej wersji na nowszą … spróbuję wyczyścić rejestr i wpisy i usunę wszystkie pliki ale dam znać czy poszło.

ja przesiadam się dziś na IE9, Chrome nie lubię, a Opera hmm ciekawa alternatywa.


Mozilla dostrzegła problem z Flash Player 11.3

http://support.mozilla.org/pl/kb/flash- … ga-awariom

Aby odinstalować trzeba pobrać deinstalator Flash Player wszystko pisze w linku wyżej

Użyj TEGO do deinstalacji,a potem zainstaluj jeśli potrzebujesz starszą wersję.

Z tym flashem naprawdę jest coś nie tak, gdy otworzę tylko kartę z youTube przeglądarka się zamraża i muszę chwilę czekać. Nie mam już pomysłów co z tym zrobić.

No mówie wam sprawa jest p.r.o.s.t.a.

Flash w wersji 10.

aha, problemem mogą być także sterowniki Nvidii w wersji 300…(te najnowsze) bo te 295 itp były dobre…

ale głównym sprawcą jest nowy flash 11, być może w połączeniu ze sterownikami Nvidii w wersjii 300…

pomogła mi rada z strony mozilli i wgrałem flash player 10

polecam:

http://support.mozilla.org/pl/kb/flash- … ga-awariom

Ja zrobiłem format :). Najdziwniejsze jest to, że sobie działa tak jak by nigdy nie było problemu. :confused: