Mozilla Firefox 34.0 - Niezaufane połączenie

Witam. Od dzisiaj mam problem z przeglądarką Mozilli. Uruchomiłem komputer wszedłem na przeglądarkę, wpisałem w przeglądarkę google szukaną frazę wcisnąłem enter i pojawiła się strona z ostrzeżeniem “To połączenie jest niezaufane”. Na dolne przeglądarki pojawiła się też informacja, o tym że “dawno nie kożystałem z firefoxa” - coś w tym stylu nie pamietam i przycisk Resetowania przegldarki. Pomyślałem czemu nie zresetować sokoro mam problemy z niezaufanymi połączeniami. Tak też zrobiłem. Przeglądarka zresetowałą wszystkie ustawienia, ale problem występuje nadal. Gdy chcę coś wyszukać w google pojawia się to:

 

 4096478100_1420730077_thumb.jpg

 

Nawet gdy chciałem logować się do dobrych programów to pojawiła się podobna strona. Dodatkowo gdy chcę logować się np. na pocztę interii to zamiast normalnej strony mam jakąś okrojoną bez obrazków, coś takiego:

 

 7287647500_1420730054_thumb.jpg

 

O co chodzi?

Adix3

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ustaw prawidłową datę w systemie i problem minie. Obecnie masz październik 2015 roku…

O ja… nawet nie zauważyłem, że data uległa zmianie…

 

dzięki wielkie :slight_smile: