Mozilla firefox - brak obrazków

Witam. Jakiś czas temu, chyba kilka tygodni przestało mi wyświetlać obrazki na stronach. Nie wszystkie oczywiście, jedne widać a innych nie. Nic nie kombinowałem, więc nic nie sknociłem. Dla porównania w explorerze wszystko gra.

Dodaje przydładowe screeny z tej samej strony:

http://img375.imageshack.us/img375/6959/firefox2zb.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/9725/explorer4bj.jpg

Wie ktoś może o co chodzi?

Z góry dzięki.

Przeczyść cookies i historię przeglądarki :slight_smile:

A używasz może Adblock, Adblock Plus lub jakąkolwiek wtyczkę blokującą niechcianą zawartość strony ?? Jaka wersja FF ??

Nie pomaga.

Przeinstalowałem nawet ff ale też nic.

Wersja 1.8. Żadnych wtyczek nie mam.

O proszę po jakich stronach się chodzi…

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 17:15

Nie mam jak sprawdzić, bo forum wymaga rejestracji. Może wina leży po stronie serwera? Mi na fora.pl takie rzeczy się zdarzały.

:mrgreen: Stronka zaprzyjaźniona, czyściutka, tak sobie z koleżkami zrobiliśmy :mrgreen:

Zaraz sprawdzę czy jeszcze gdzieś indziej nie widać. Na innych stronach.

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 18:22

Nie, na innych np allegro też nie widać.

Nie instalowałeś przypadkiem nowego antywirusa, gdzie mogą być blokowane reklamy, obrazki itp…?

Ostatnio antywira instalowałem kilka miesięcy temu. Więc to nie to.

a firewall? zmieniałęś umnie firewall blokował…

Hmm. Ja też tak miałem ale po kilku wejściach zaczeło się wyświetlać. Może jednak masz w antywirusie ustawione blokowanie obrazków albo w firefoxie? Dla pewności sprawdź

najlepiej wyłącz na chwile firewalla … a jeśli nic to nie da to również antywirusa

Niestety nic nie pomaga. Najciekawsze jest to, że nie widać obrazków w większości (lub tylko) na stronach typu allegro, czy różne fora. Na “normalnych” stronach problem nie występuje. Ciekawe…

Złączono Posta : 20.07.2006 (Czw) 22:05

Mam :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odkryłem metodą prób i błędów.

Narzędzia ->opcje ->treść ->pobieraj obrazki (zaznaczone), wyłącznie z pierwotnego serwera (nie zaznaczone)

Ja miałem zaznaczone więc niektórych obrazków ff po prostu nie pobierał.

Jeden głupi ptaszek i taki problem :mrgreen:

Mimo braku skutecznej pomocy -> dzięki wszystkim za próby.

Temat skończony.

Pozdrawiam.