Mozilla firefox czy opera?

IE - Szybka , Bezpieczna…


Zdecydowanie FF

dla zwyklych szarych zjadaczy chleba dobra bedzie opera

dla webdeveloperow ( czyli m.in. mnie ) nie ma nic lepszego niz Firefox, masa b.dobrych wtyczek ( np. webdeveloper, dom inspector, fasterfox etc. ), ladnie podglada zrodlo strony

poza tym z opera moga wystepowac problemy, sam nie doswiadczylem, ale niejaki riddle juz wielokrotnie narzekal ( a to osobistosc w webmasterskim swiecie nie do pogardzenia :wink: )

mam obecnie i opere i firefoxa ale odnośnie opery to gdzie znaleźc i jak pobrac dodatkowe wtyczki bo po wejsciu w azawansowane>wtyczki to tam nie ma możliwosci pobrania.

pomóżcie!

Chyba sobie żartujesz. :o :o

Ja mam Fireoxa i jest świetny. Ale to co możesz zrobić to przetestuj obydwie :smiley: :smiley: 8)

ja też mam teraz dwie i chce jak najbardziej spersonalizowac opere, bo firefoxa juz dostosowalem na maxa. Ale słyszałem ze w operze należy edytowac jakis plik .ini, zeby ją spersonalizoac ale nie mam pojecia jak to zrobic,

Może ktos wie???

pozdro

Co konkretnie chcesz zrobić? Wszystkie paski, przyciski, skórki mozna ustawiać przeciągajac myszą, Zakładki, skórki to samo. Pluginy wrzucasz do folderu, podajesz scieżkę w Preferencjach i juz chodzą. Żadnego pliku ini nie trzeba. Jak jeszcze chcesz personalizować?

ale skąd wytszasnąc te pluginy??

Jeszcze kilka takich postów i temat wyląduje w smietniku.

OPERA

Używam Opery - czasem FF - dla mnie obie są dobre :slight_smile:

Jezu, temat bez końca :roll:, jedni lubią Operę, drudzy Firefoxa, a jeszcze inni iną przeglądarkę :roll:. Zainstaluj obydwie i wybież taką która ci bardziej odpowiada. Ja ze swojej strony polecam jednak Firefoxa ;).

a tak pozatym to ja zaproponowywuje (czyt. proponuje :d ) FireFox’a naturalnie … sam jestem jego szczęśliwym posiadaczem !!

Wiecie co ja to nie wiem temat wałkowany 1000 razy i nie było chyba takiego który by nie został zamkniety lub usuniety wiec po co dyskutowac wystarczy klinac wyszukaj i wpiszac np. jaka przeglądarka i masz full odpowiedzi.

A która przeglądarka lepsza nie ma lepszej obie sa dobre :))

Ja uzywalam mozilli 2 miesiace i zdecydowalam sie na OPERE! !!

Moin zdaniem jest 100% lepsza:)

No ja mam Firefoksa i jest git. Akurat na moim komputerze szybciej otwierają się strony w Firefoxsie niz w Operze. :lol: :stuck_out_tongue:

Nie tylko na twoim.

Na moim też :smiley:

A na moim na Operze. Opera ma tę funkcję ładowania stron do pamięci RAM, co przy cofaniu itp. pozwala włączyć stronę natychmiast. Ostatnio w FF też to jest dostępne, tylko nie działa tak dobrze jak w Operze (przynajmniej u mnie).