Mozilla firefox czy opera?

(Barti 91) #1

Witam !!

Mam problem z wyborem przeglądarki internetowej.

Pod uwage biore tylko Mozille firefoxa lub opere.

Pomocy powiedzcie która z nich jest lepsza i którą warto wybrac??????

z góry dzieki za pomoc

(Bunio) #2

Temat wiele razy omawiany.

:szukaj:

Ja namawiam na Operę ,inni będą na Firefox'a. :wink:

(Myszonus) #3

Pomijając fakt iż sprawdziłeś wcześniejsze tematy dotyczące tych przeglądarek to w czym Ci jeszcze pomóc :lol:

Coś mi się zdaje że hasiok będzie 8)

(Barti 91) #4

wiecie co moze inaczej!

jestem juz zdecydowany na MF ale drażni mnie jedna sprawa.

otóz kiedy miałem wersje 1,5,m znalazłem takie rozszeżenia, które powodowały: pojaiwnie sie w pasku na dole takiego mini odtwarzacz muzyki w postacie trzech przycisków, a takzre rozszeżenie dzieki ktoremu pojawiał mi sie pasek na którym były translatory i wyszukiwarki.

Owych rozszeżennie moge znalexc w necie posiadając wersje 1,54 a jak kiedys mając 1,5 chciałem miec bezpieczną konfiguracje, w tym celu skopiowałem na wszelki wypadek katalog firefoxa. I p[rzyszła pora na format, po którym chciałem przywrócic konfiguracje firefoxa. w tym celu po ponownej instalacji oprogramowania, skopiowałem katalog spowrotem do C:\program files, zamieniajac go z pierwotnym. Okazało sie jednak, ze po uruchomieniu programu nie maiłem żadnych wtyczek.

;udzie jak mozna zachowac konfiguracje???

i czyktos wie jak sie przyapakiem nazywały te rozszeżenia, bo chcialem je pobrac ale nie pamietam ich nazwy..

POMOCY

(hevet) #5

Konfiguracja i wtyczki znajdują się w katalogu Documents and Settings/nazwa użytkownika/Dane aplikacji/Mozilla

(Gutek) #6

W takim układzie zmień nazwę tematu

(Dudas bad boy) #7

Opera rulez :mrgreen: z mozzillą miałem same problemy :d a tak se tera fajne skóry ściągam i jest dobrze :stuck_out_tongue:

(Sam Fisher) #8

Opera :slight_smile:

(Barti 91) #9

acha spko ale czy wiecie jak nazywaja sie opisane przezemnie wczesniej wtyczki lub skąd je pobrac??????

(Gutek) #10

Nie zmieniłeś tematu i robi się OT, więc przenoszę do właściwego działu

(Jadwiga Poczta) #11

daj sobie z firefoxem spokoj czlowieku !!

(ERROR22) #12

Opera! !!

Szybka,stabilna,ładna nowoczesna przeglądarka internetowa!!

Polecam!!

(Przemo J) #13

(Barti 91) #14

A czy opera ma w standardzie wszystkie skory i motywy????

I co to znaczy ten banner reklamowy, w celu którego likqwidacji trzeba kupic opoere???????????????????????????????????????????????????????

(M Ankiewicz) #15

Ale po co PIERDZIEĆ na forum, co jest lepsze? NIE ma lepszej przeglądarki. Zainstaluj każdą z interesujących cię przeglądarek i sam wybierz.

Zdania są podzielone, bo tak naprawde obie przeglądarki są dobre, bezpieczne, funkcjonalne itp itd.

Ja wybrałem FF, ze względu na wygłąd IE (po prostu przywykłem do IE) i AdBlocka, który sprawił, że nie muszę już oglądać reklam i flashy zasłaniających całe okno przeglądarki.

Z której strony ? ;0

(Przemo J) #16

Skórki łatwo pobrać, można je zmieniać "w locie", tzn. nie restartując Opery. Co do banera - usunięto go w wersji 8.5, aktualna stabilna to 8.54.

(aju) #17

:frowning: :frowning: :frowning:

Na razie tylko opera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Barti 91) #18

A czy opera ma w standardzie wszystkie skory i motywy??

I co to znaczy ten banner reklamowy, w celu którego likqwidacji trzeba kupic opoere?

Złączono Posta : 06.06.2006 (Wto) 21:19

acha dzieki

Złączono Posta : 06.06.2006 (Wto) 21:19

a opery 9 niema?????

(system) #19

echhhhh, znów się zaczyna...

(aju) #20

jeszcze nie ma :slight_smile:

ehhh znowu się zaczynaja narzekania innych i kompletny OT :roll:

PS. :lol: