Mozilla firefox czy opera?

Witam !!

Mam problem z wyborem przeglądarki internetowej.

Pod uwage biore tylko Mozille firefoxa lub opere.

Pomocy powiedzcie która z nich jest lepsza i którą warto wybrac???

z góry dzieki za pomoc

Temat wiele razy omawiany.

:szukaj:

Ja namawiam na Operę ,inni będą na Firefox’a. :wink:

Pomijając fakt iż sprawdziłeś wcześniejsze tematy dotyczące tych przeglądarek to w czym Ci jeszcze pomóc :lol:

Coś mi się zdaje że hasiok będzie 8)

wiecie co moze inaczej!

jestem juz zdecydowany na MF ale drażni mnie jedna sprawa.

otóz kiedy miałem wersje 1,5,m znalazłem takie rozszeżenia, które powodowały: pojaiwnie sie w pasku na dole takiego mini odtwarzacz muzyki w postacie trzech przycisków, a takzre rozszeżenie dzieki ktoremu pojawiał mi sie pasek na którym były translatory i wyszukiwarki.

Owych rozszeżennie moge znalexc w necie posiadając wersje 1,54 a jak kiedys mając 1,5 chciałem miec bezpieczną konfiguracje, w tym celu skopiowałem na wszelki wypadek katalog firefoxa. I p[rzyszła pora na format, po którym chciałem przywrócic konfiguracje firefoxa. w tym celu po ponownej instalacji oprogramowania, skopiowałem katalog spowrotem do C:\program files, zamieniajac go z pierwotnym. Okazało sie jednak, ze po uruchomieniu programu nie maiłem żadnych wtyczek.

;udzie jak mozna zachowac konfiguracje???

i czyktos wie jak sie przyapakiem nazywały te rozszeżenia, bo chcialem je pobrac ale nie pamietam ich nazwy…

POMOCY

Konfiguracja i wtyczki znajdują się w katalogu Documents and Settings/nazwa użytkownika/Dane aplikacji/Mozilla

W takim układzie zmień nazwę tematu

Opera rulez :mrgreen: z mozzillą miałem same problemy :d a tak se tera fajne skóry ściągam i jest dobrze :stuck_out_tongue:

Opera :slight_smile:

acha spko ale czy wiecie jak nazywaja sie opisane przezemnie wczesniej wtyczki lub skąd je pobrac???

Nie zmieniłeś tematu i robi się OT, więc przenoszę do właściwego działu

daj sobie z firefoxem spokoj czlowieku !!

Opera! !!

Szybka,stabilna,ładna nowoczesna przeglądarka internetowa!!

Polecam!!

A czy opera ma w standardzie wszystkie skory i motywy???

I co to znaczy ten banner reklamowy, w celu którego likqwidacji trzeba kupic opoere???

Ale po co PIERDZIEĆ na forum, co jest lepsze? NIE ma lepszej przeglądarki. Zainstaluj każdą z interesujących cię przeglądarek i sam wybierz.

Zdania są podzielone, bo tak naprawde obie przeglądarki są dobre, bezpieczne, funkcjonalne itp itd.

Ja wybrałem FF, ze względu na wygłąd IE (po prostu przywykłem do IE) i AdBlocka, który sprawił, że nie muszę już oglądać reklam i flashy zasłaniających całe okno przeglądarki.

Z której strony ? ;0

Skórki łatwo pobrać, można je zmieniać “w locie”, tzn. nie restartując Opery. Co do banera - usunięto go w wersji 8.5, aktualna stabilna to 8.54.

:frowning: :frowning: :frowning:

Na razie tylko opera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A czy opera ma w standardzie wszystkie skory i motywy??

I co to znaczy ten banner reklamowy, w celu którego likqwidacji trzeba kupic opoere?

Złączono Posta : 06.06.2006 (Wto) 21:19

acha dzieki

Złączono Posta : 06.06.2006 (Wto) 21:19

a opery 9 niema???

echhhhh, znów się zaczyna…

jeszcze nie ma :slight_smile:

ehhh znowu się zaczynaja narzekania innych i kompletny OT :roll:

PS. :lol: