Mozilla Firefox - dodatki Aliprice Asystent i Google Image Search

Witam
Jakiś czas temu korzystałem z 2 dodatków w Mozilli Aliprice Asystent i Google Image Search
które działały mi bez zarzutów, Jednak od kilku dni mam problem z ich działaniem, przy sprawdzaniu cen na Aliexpress dodatkie Aliprice wyskakuje mi informacja

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

a przy sprawdzaniu jakiegoś zdjęcia z jakiejś strony dodatkiem Google Image Search działa bez zarzutów, ale przy sprawdzeniu zdjęcia np z wspomnianej strony Aliexpress nic się nie dzieje.

jak mógłbym rozwiązać moje problemy?

z góry dzięki :slight_smile:

Sprawdź czy masz najnowszą wersje dodatku:

Może przez okres 30 dni coś się zmieniło i dodatek wymaga aktualizacji.


Podobnie może być z dodatkiem do sprawdzania zdjęć, np. Aliexpress zabezpieczyło się przez wstrzykiwaniem skryptów i dodatek musiałby psuć stronę na twoją odpowiedzialność (np. taki tryb ma tampermonkey, by skrypty działały na stronach z ograniczeniami CSP).

mam najnowszy dodatek, gdyż poprzedni usunałem i dodałem od nowa dodatek AliPrice

a na stronie Aliexpress mam widoczną ikonkę, ale bez szczegółów, i tak sobie myślę czy to nie jest przypadkiem wina javy?

Javy na pewno nie, najnowszy Firefox od wersji 53 już jej nie obsługuje.

JavaScript - może jak coś zmieniło Aliexpress w swojej stronie.

Czyli to jest wina wersji przeglądarki,

a co z Google Image Search? też może nie działaś bo mam najnowszą wersję przeglądarki?

62.0.3 (64 bity)

Zawsze możesz sprawdzić czy działają w Chrome, chyba oba będą dla niego też dostępne.

Jak dla mnie coś aliexpress zmieniło i dlatego dodatki nie chcą działać.