Mozilla Firefox i problem z instalacją dodatków - czy wy też tak macie?

Witam, dzisiaj rano włączyłem Firefox na Android i dostałem monit, że nie udało się zweryfikować dodatków - może to być skutek działania złośliwego oprogramowania. Zobacz szczegóły dodatków. Weszłem w dodatki i widzę wyłączony ublock origin i informację od Mozilli, że nie można było zweryfikować dodatku. Odinstalowałem i próbuję zainstalować ponownie, dostając następujący komunikat:


Tu jest przykładowy artykuł, dlaczego tak się dzieje:

Czy macie tak samo?

https://www.instalki.pl/aktualnosci/software/35614-firefox-armagadd-on.html

U mnie na kompie wywaliło wszystkie dodatki. Jak próbuję je zainstalować na nowo to wywala info, że nie może pobrać, bo nie ma połączenia z netem, a neta mam i mozilla chodzi. Próbowałem usunięcia mozilli, czyszczenia pozostałości, a nawet instalacji starszej wersji i nic. Nie instaluje żadnych dodatków

niby temat późniejszy ale bardziej żywy.

1 polubienie

Mozilla pracuje nad tym problemem-prawdopodobnie dziś naprawią

Jest już ok

Niby nie, coś sobotnie Twitterownie śpią:

Chciałbym poprosić @moderatorzy, czy możecie połączyć oba tematy o problemach z instalacją dodatków w Firefox z powodu ich podobieństwa? Będę wam wdzięczny.

2 polubienia

No nie wiem, wymiesza się że będzie “bałagan” (starsze nad nowszymi).

Też racja, ale to już moderatorzy zdecydują. Ja tylko poprosiłem ze względu na podobieństwo tematów. :slightly_smiling_face:

Lepiej nie, faktycznie zrobi się bałagan, bo silnik tego forum nie sortuje postów po dacie, a dodaje na koniec dyskusji.
Wystarczy link:

1 polubienie