Mozilla Firefox nie moze zainstalować brakujących wtyczek

Zainstalowałem przed chwilą ta przeglądarke i czesto jak otworze strone dostaje komunikat ze aby w pełni otworzyc tę strone trzeba pobrac brakujące wtyczki i wciskam zainstaluj i nie moze zainstalować. Prosze o pomoc.

niektórych wtyczek nie jest w stanie zainstalować samodzielnie niestety, napisz może jakich to konkretnie wtyczek nie chce ci zainstalować

Zrób temu screen. Oraz jaka strona się pojawia po kliknięciu zainstaluj? Pojawia się zainstaluj ręcznie? jak tak to w to kliknij i pobierz co trzeba.

Prawdopodobnie musisz pobrać adobe flash

Przy pobieraniu wtyczki zamknij przeglądarkę

jest cos w stylu zainstaluj reczmie i przenosi mnie na strone (nie po polsku) i nie wiem co dalej robić

Podaj link do tej stronki :wink:

http://get.adobe.com/flashplayer/

Na tej stronce co podałeś kliknij Agree and install now, pobierz plik instalacyjny. Teraz wyłącz przeglądarkę i zainstaluj ten program. Po zakończeniu instalacji sprawdź czy wszystko będzie ok

Wszystko jest w porządku :smiley:

Dzięki wielkie za pomoc :!:

Dodane 09.03.2009 (Pn) 18:54

A mam takie drobne pytanko na sam koniec, czy ten plik który zainstalowałem moge usunąć? Czy musi on pozostać?

możesz usunąć nie jest już potrzebny :slight_smile:

jeśli chodzi o plik instalacyjny to możesz usunąć

Jeżeli chodzi o wtyczki typu: Flash, Shockwave, Java itp. tak jak napisał SETi wpisujemy w google:

np. get flash, get shockwave, get java aby znaleźć stronkę z pobieraniem tych wtyczek. Pobieramy je, zamykamy wszystkie przeglądarki, a także programy które korzystają z nich takie jak gg, i instalujemy dane wtyczki.