Mozilla Firefox nie moze zainstalować brakujących wtyczek

(SETi) #1

Zainstalowałem przed chwilą ta przeglądarke i czesto jak otworze strone dostaje komunikat ze aby w pełni otworzyc tę strone trzeba pobrac brakujące wtyczki i wciskam zainstaluj i nie moze zainstalować. Prosze o pomoc.

(niezDarek) #2

niektórych wtyczek nie jest w stanie zainstalować samodzielnie niestety, napisz może jakich to konkretnie wtyczek nie chce ci zainstalować

(me@djohnsc) #3

Zrób temu screen. Oraz jaka strona się pojawia po kliknięciu zainstaluj? Pojawia się zainstaluj ręcznie? jak tak to w to kliknij i pobierz co trzeba.

Prawdopodobnie musisz pobrać adobe flash

(ahonen97) #4

Przy pobieraniu wtyczki zamknij przeglądarkę

(SETi) #5

jest cos w stylu zainstaluj reczmie i przenosi mnie na strone (nie po polsku) i nie wiem co dalej robić

(me@djohnsc) #6

Podaj link do tej stronki :wink:

(SETi) #7

http://get.adobe.com/flashplayer/

(me@djohnsc) #8

Na tej stronce co podałeś kliknij Agree and install now, pobierz plik instalacyjny. Teraz wyłącz przeglądarkę i zainstaluj ten program. Po zakończeniu instalacji sprawdź czy wszystko będzie ok

(SETi) #9

Wszystko jest w porządku :smiley:

Dzięki wielkie za pomoc :!:

-- Dodane 09.03.2009 (Pn) 18:54 --

A mam takie drobne pytanko na sam koniec, czy ten plik który zainstalowałem moge usunąć? Czy musi on pozostać?

(Archimond55) #10

możesz usunąć nie jest już potrzebny :slight_smile:

(niezDarek) #11

jeśli chodzi o plik instalacyjny to możesz usunąć

(Adax) #12

Jeżeli chodzi o wtyczki typu: Flash, Shockwave, Java itp. tak jak napisał SETi wpisujemy w google:

np. get flash, get shockwave, get java aby znaleźć stronkę z pobieraniem tych wtyczek. Pobieramy je, zamykamy wszystkie przeglądarki, a także programy które korzystają z nich takie jak gg, i instalujemy dane wtyczki.