Mozilla Firefox nie przywraca kart i okien z poprzedniej sesji


(johnisław) #1

Witam. Posiadam Mozillę Firefox 45.0.1 i od jakiegoś czasu mam problem że co uruchomię przeglądarkę to wyświetla mi tylko pustą stronę albo moją główną ale nie karty i okna które były otwarte przed zamknięciem..myślałem że to jakiś robal mi namieszał ale skanowałem komputer AdwCleaner-em..coś tam wykrył..niby osunął a problem dalej został. Co dziwne u żony w laptopie jest ten sam problem..skanowałem czym się dało..programy typu Malwarebytes Anti-Malware..Avg antywirus czy F-secure on-line nic nie wykrywały.


(Cedar) #2

Miałem podobnie. Nie używasz czasami dodatku FastDial? Wyłącz go i sprawdź czy czasami problem nie ustąpi, u mnie ustąpił, dodatek miał wczoraj aktualizacje i od wczoraj miałem problem.

Jeśli to nie pomoże, sprawdź inne rozszerzenia.

Sprawdziłam na stronie tego dodatku - więcej osób ma ten problem po aktualizacji czyli to on jest pewnie też przyczyną problemu u Ciebie


(johnisław) #3

Super!  Problem rozwiązany! Wielkie dzięki! :smiley: Niestety…znikł jeden problem a pojawił się drugi :stuck_out_tongue: Mozilla bez dodatku FastDial to jak ja bez ręki…nie ma innego podobnego?

Jeszcze raz dzięki za pomoc :slight_smile:


(Cedar) #4

Też mi brakuje tego dodatku poczekaj, może dziś/jutro ukaże się aktualizacja, jakoś trzeba wytrzymać.

Tymczasowe obejście problemu: wyłączyć automatyczną aktualizacje dodatków, wyłączyć weryfikacje podpisu dodatków https://support.mozilla.org/pl/kb/podpisywanie-dodatkow-dla-firefoksa#w_tylko-dla-zaawansowanych-uakytkownikahw-ignorowanie-sprawdzania-podpisywania  i zainstalować starszą wersję FastDial http://www.userlogos.org/files/fastdial-4.12-fx.xpi


(johnisław) #5

Działa! Dzięki jeszcze raz! :smiley: