Mozilla Firefox nie przywraca kart i okien z poprzedniej sesji

Witam. Posiadam Mozillę Firefox 45.0.1 i od jakiegoś czasu mam problem że co uruchomię przeglądarkę to wyświetla mi tylko pustą stronę albo moją główną ale nie karty i okna które były otwarte przed zamknięciem…myślałem że to jakiś robal mi namieszał ale skanowałem komputer AdwCleaner-em…coś tam wykrył…niby osunął a problem dalej został. Co dziwne u żony w laptopie jest ten sam problem…skanowałem czym się dało…programy typu Malwarebytes Anti-Malware…Avg antywirus czy F-secure on-line nic nie wykrywały.

Miałem podobnie. Nie używasz czasami dodatku FastDial? Wyłącz go i sprawdź czy czasami problem nie ustąpi, u mnie ustąpił, dodatek miał wczoraj aktualizacje i od wczoraj miałem problem.

Jeśli to nie pomoże, sprawdź inne rozszerzenia.

Sprawdziłam na stronie tego dodatku - więcej osób ma ten problem po aktualizacji czyli to on jest pewnie też przyczyną problemu u Ciebie

Super!  Problem rozwiązany! Wielkie dzięki! :smiley: Niestety…znikł jeden problem a pojawił się drugi :stuck_out_tongue: Mozilla bez dodatku FastDial to jak ja bez ręki…nie ma innego podobnego?

Jeszcze raz dzięki za pomoc :slight_smile:

Też mi brakuje tego dodatku poczekaj, może dziś/jutro ukaże się aktualizacja, jakoś trzeba wytrzymać.

Tymczasowe obejście problemu: wyłączyć automatyczną aktualizacje dodatków, wyłączyć weryfikacje podpisu dodatków https://support.mozilla.org/pl/kb/podpisywanie-dodatkow-dla-firefoksa#w_tylko-dla-zaawansowanych-uakytkownikahw-ignorowanie-sprawdzania-podpisywania  i zainstalować starszą wersję FastDial http://www.userlogos.org/files/fastdial-4.12-fx.xpi

Działa! Dzięki jeszcze raz! :smiley: