Mozilla Firefox - Połączenie zostało zresetowane

Witam.

Od niedawna mam pewien problem dotyczący internetu, mianowicie podczas otwierania nowej strony (przy początkowym uruchamianiu przeglądarki też tak jest) dostaję komunikat, że połączenie zostało zresetowane podczas otwierania strony. Wcześniej miałem taki problem tylko, jeżeli AVG raportował swoje błędy (avgrsx.exe, na pewno chodziło o klienta rezydentnej ochrony), ale usunąłem z folderu program, który je raportował (avgdumpx.exe, czy coś takiego) no i raporty się skończyły. Ale później zaczął się w/w problem i niezbyt wiem co z tym zrobić. IE mi się nie otwiera (dostaję raport o błędzie aplikacji) a na Google Chrome też jest to samo.

Jakieś sugestie? Niezbyt wiem jakiej natury to problem, czy też wirus czy coś innego. Nie wiem też czy mam podać jakieś dodatkowe informacje, czy logi z programów. Myślę, że coś doradzicie :slight_smile:

Pozdrawiam, Myzrael.

Być może wirus. Przeskanuj peceta. W jaki sposób łączysz się z internetem (radiowo, neostrada etc.) ?

Źle zrobiłeś, że grzebałeś i usuwałeś programy z folderu AVG.

Skanowałem AVG, Malwarebytes’ Anti Malware i kilkoma innymi programami i nic nie znalazłem. Połączenie to natomiast radiówka 512kb/s (wiem, staroć ale wcześniej nie miałem takich problemów, nawet jak były wirusy na kompie).

A co do folderów to usunąłem tylko ten program raportujący, nic więcej. Wcześniej było to dobijające, bo minimum 25 komunikatów o zresetowaniu połączenia przy otwieraniu stron, włączając w to automatyczne przerywanie pobierania plików. Teraz jest tak tylko ze stronami, pobierania się już nie przerywają, ale to “resetowanie” jest po prostu dobijające.