Mozilla Firefox - wolno ładuje strony


(aaizdam) #1

Witam, od wczoraj mam problem z przeglądarką Firefox, która nagle przestała wczytywać normalnie strony, niektóre ładuje teraz po kilka(naście) minut, innych w ogóle. Wcześniej tego dnia przy wyszukiwaniu w google pojawił mi się komunikat, nie pamiętam jak dokładnie sie nazywał, ale było coś o zbyt dużej liczbie wysyłanych żądań, gdzie trzeba było wpisać kod by dalej kontynuować. Od tego czasu w zasadzie nie da sie z niej korzystać. Na innych przeglądarkach (Chrome, IE) wszystko działa jak należy i wczytuje strony w ułamku sekundy.

Skanowałam jak na razie komputer Malwarebytes'em, który nic nie wykrył. Po odinstalowaniu i zainstalowaniu ponownie problem zniknął na kilka minut, a później znów wszystko przestało sie ładować. Gdzie może tkwić problem i jak się go pozbyć? Bardzo proszę o pomoc.


(przemox) #2

Od pewnego czasu problem z liskiem narasta. Póki co ponownie odinstaluj, ale na tym nie koniec - trzeba wyczyścić np. CCleanerem i wyrzucić katalogi z Program Files oraz danych aplikacji.


(Witkacy75) #3

Nie żebym cokolwiek wymuszał, ale Opera jest znacznie szybsza i bezpieczniejsza.


(przemox) #4

To prawda, też używam Opery, ale mimo wszystko na drugim miejscu. Na pierwszym jest wciąż lisek, choć cierpliwość zaczyna mnie opuszczać.


(aaizdam) #5

Dziękuje bardzo, wcześniej nie usunęłam folderów, myślałam, ze może sie obejdzie bez tego, a jednak nie. Teraz wszystko jest ok, przynajmniej na razie.

Być może jest, ale niestety jestem zbyt przyzwyczajona do Firefoxa i jego dodatków, więc wole nie zamieniać go na Opere :wink:


(Witkacy75) #6

Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka :wink:

Na szczęście z Liskiem nie jest (jeszcze) tak zle.

Pozdrawiam.