Mozilla Firefox Youtube zawiesza się na 15 sekund

(Zdzichoos) #1

Podczas przeglądania stron oraz zwłaszcza podczas oglądania video z youtube, obraz się zawiesza po 3 sekundach, dźwiek jest przez następne 10 sekund po czym również się zawiesza. Czasem "odwiesza" się obraz i dźwięk by znowu się zawiesic po 3 sekundach... Nie mogę nic kliknąć ani przewinąć strony. pomaga Ctrl+d po czym mozolne maksymalizowanie ekranu, jak zdążę to zamknę stronę (np WP.pl) jak nie to się zawiesza...

(sla17) #2

Jaki system operacyjny, jaka przeglądarka (i wersja), czy Flash jest najnowszy, jaki masz procesor, ile masz RAM-u oraz jaką kartę graficzną.

(Marek Krakus) #3

Ustawienia ff-zaawansowane-odznacz korzystaj z akceleracji sprzętowej.Zaktualizuj flash-ewentualnie jak masz betę odinstaluj i wgraj wersję stabilną.Mnie cięło się na flash-u becie.

(Zdzichoos) #4

flash 10.3r 181

Firefox 10.0.1

Win XP Pro SP3

Athlon 64 X2 4200

2GB RAM

GF GT220

Dodatkowo komputer zawiesza się w kilka minut po uruchomieniu, po restarcie nie sprawia już kłopotów...

(sla17) #5

Może to jakaś infekcja, wrzuć logi z OTL (instrukcja na forum, w dziale bezpieczeństwo) i poczekaj na kogoś obeznanego, kto sprawdzi. Spróbuj ponadto na innej przeglądarce, bo ta wersja jak czytałem lubi być problematyczna.

(manieKMP) #6

@sla17, z tego co mi wiadomo, problematyczna była wersja 10 (choć w sumie to nie wiem o jakiej problematyczności piszesz, może mam jakąś rozbieżność :wink:). Poza tym, z tego co napisał autor wątku, ma dość starą wersję flash'a, na chwilę obecną mamy 11.1.xxx i być może w tym tkwi problem.

Chociaż jak się weźmie pod uwagę to,

"Dodatkowo komputer zawiesza się w kilka minut po uruchomieniu, po restarcie nie sprawia już kłopotów..."

można przypuszczać, że przyczyną jest coś nie tak z systemem, choć możliwe że problem leży po stronie sprzętowej (skojarzenia mam z zasilaczem, gdzie po wstępnym rozgrzaniu, zaczyna podawać prawidłowe napięcia na podzespoły, ale to tylko moje skojarzenia).

(sla17) #7

manieKMP , miałem na myśli wersję Firefoxa, nie wiem jak tutaj, bo nie śledzę za bardzo innych działów oprócz Hardware, ale na innych forach liczba wątków wzrosła o FF.

Fakt, może być problem ze sprzętem. Może niech autor poda model, moc i markę zasilacza.

-- Dodane 16.02.2012 (Cz) 15:24 --

manieKMP , miałem na myśli wersję Firefoxa, nie wiem jak tutaj, bo nie śledzę za bardzo innych działów oprócz Hardware, ale na innych forach liczba wątków wzrosła o FF.

Fakt, może być problem ze sprzętem. Może niech autor poda model, moc i markę zasilacza.

(Zdzichoos) #8

po akutalizacji flasha You Tube przestał przycinac.

Jak mogę sprawdzić zasilacz?

(sla17) #9

Odkręcasz boczną ściankę obudowy i czytasz to, co pisze na zasilaczu.