Mozilla Firefox zawiesza się

(wiemad) #1

Kochani co się dzieje z Mozilla Firefox ? cały czas mi się wiesza , nie można pisać ? Pomóżcie

Źle się czuję, cały czas boli mnie głowa i jestem osłabiony. Co robić? Poradźcie! - mniej więcej tak konkretne jest twoje pytanie wyżej.

Jak wyczyścić śmieci, historię z Mozilla Firefox

Przywracanie domyślnych ustawień Firefoksa - łatwe rozwiązanie wielu problemów

a jak to nie pomoże:
Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool i temat przenieść do działu bezpieczeństwo.

(krystian3w) #3

Jak wykonać czysty rozruch w systemie Windows - też można spróbować.

(wiemad) #4

Przepraszam za tak proste laikowy sposób napisania problemu :frowning: Mozilla Firefox w górnym lewym rogu pojawia się co kilka sekund napis w nawiasie ( brak odpowiedzi ) , i nic nie można zrobić tak mam już około pół roku . Wcześnie odinstalowywałem Mozille i był spokuj przez jakiś czas . Ale to jest męczące … Co mam zrobić ? czy ktoś zgłaszal już taki problem ?
Pozdrawiam

(krystian3w) #6

Jak nie pomogło to zrób raporty z Farbar Recovery Scan Tool - https://forum.dobreprogramy.pl/t/raport-obowiazkowy-farbar-recovery-scan-tool/511269, być może jakaś długotrwająca infekcja spowalnia komputer czy też wymaga on optymalizacji np. za mało masz pamięci RAM, padający dysk, stary słaby procesor jak na obecne czasy itd.

(Longhorn2009) #7

Wygląda na jakiś indywidualny problem. Zaktualizuj na pewno mozille, o ile masz wersję starszą od 56.0.1. Gdy używasz Windows w edycji 64 bit, przeglądarka powinna być także w takiej wersji. Możesz uruchomić program w trybie awaryjnym, bez rozszerzeń. Być może któraś z wtyczek (do sprawdzenia ich aktualność) czy rozszerzenie sprawia problem.
W ostateczności - usuwasz program łącznie z profilem, przed tym zabezpiecz istotne dane np zakładki logując się do Firefox Sync czy kopiując ręcznie https://support.mozilla.org/pl/kb/Odzyskiwanie%20ważnych%20danych%20ze%20starego%20profilu
Potem instalujesz ponownie.

(wiemad) #8

Dziękuje Panowie , spróbuje waszych rad , i zaczne cos działać :slight_smile: