Mozilla Firefox zawiesza się

Kochani co się dzieje z Mozilla Firefox ? cały czas mi się wiesza , nie można pisać ? Pomóżcie

Źle się czuję, cały czas boli mnie głowa i jestem osłabiony. Co robić? Poradźcie! - mniej więcej tak konkretne jest twoje pytanie wyżej.

Jak wyczyścić śmieci, historię z Mozilla Firefox

Przywracanie domyślnych ustawień Firefoksa - łatwe rozwiązanie wielu problemów

a jak to nie pomoże:
Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool i temat przenieść do działu bezpieczeństwo.

2 polubienia

Jak wykonać czysty rozruch w systemie Windows - też można spróbować.

Przepraszam za tak proste laikowy sposób napisania problemu :frowning: Mozilla Firefox w górnym lewym rogu pojawia się co kilka sekund napis w nawiasie ( brak odpowiedzi ) , i nic nie można zrobić tak mam już około pół roku . Wcześnie odinstalowywałem Mozille i był spokuj przez jakiś czas . Ale to jest męczące … Co mam zrobić ? czy ktoś zgłaszal już taki problem ?
Pozdrawiam

Jak nie pomogło to zrób raporty z Farbar Recovery Scan Tool - https://forum.dobreprogramy.pl/t/raport-obowiazkowy-farbar-recovery-scan-tool/511269, być może jakaś długotrwająca infekcja spowalnia komputer czy też wymaga on optymalizacji np. za mało masz pamięci RAM, padający dysk, stary słaby procesor jak na obecne czasy itd.

Wygląda na jakiś indywidualny problem. Zaktualizuj na pewno mozille, o ile masz wersję starszą od 56.0.1. Gdy używasz Windows w edycji 64 bit, przeglądarka powinna być także w takiej wersji. Możesz uruchomić program w trybie awaryjnym, bez rozszerzeń. Być może któraś z wtyczek (do sprawdzenia ich aktualność) czy rozszerzenie sprawia problem.
W ostateczności - usuwasz program łącznie z profilem, przed tym zabezpiecz istotne dane np zakładki logując się do Firefox Sync czy kopiując ręcznie https://support.mozilla.org/pl/kb/Odzyskiwanie%20ważnych%20danych%20ze%20starego%20profilu
Potem instalujesz ponownie.

Dziękuje Panowie , spróbuje waszych rad , i zaczne cos działać :slight_smile: