Mozilla Firefox zwieszanie kompa

witam mam Mozilla Firefox po zakonczeniu sesji wyłaczenu Mozilla Firefox przyciskiem x komp mi strasznie zaczyna zamulac nic sie nie da zrobic Menadżer zadan włacza sie 10 min i wnim widzie ze mozilla dalej działa dopiero po zamknieciu ja w procesach kommp odrazu działa cacy

Jaka wersja mozilli ??

Ile masz ramu? Jakieś programy zabezpieczające działają w tle?

A może spobuj na innej przeglądarce np.: polecam Opere i zobacz czy też się coś takiego robi, jeśli tak to wina kompa ( za słabe komponenty dołuż RAM) jeśli wszystko normalnie to wina przeglądarki. Przeżuć się na opere lub ściągnij jeszcze raz mozille i przeinstaluj ją.

Mam najnowsza mozille 1gb ramu na operze tak sie nie dzieje. A moze mi ktos powiedziec jak zmienic zeby molilla nie była głona przegladarka tylko opera. Bo zawsze jak chce otwozyc linka na GG otwiera sie przez mozile a chce przez opere

Opera-Narzędzia-Preferencje-Programy-Zaznaczyć “Opera ma sprawdzać czy jest domyślną przeglądarką”.

Tak wchodzisz po kolei .Co du Firefoxa uruchom w trybie awaryjnym tzn. bez dodatków , zamknij i sprawdź czy proces też zniknął być może jakieś rozszerzenie sprawia problem lub motyw,a swoją drogą po ostatniej aktualizacji zawiesza się na stronach z obsługą javascript , ma wyjść kolejna aktualizacja…

Czyli to wina niestabilnej wersji Firefoxa! Przeżuć się na Opere do czasu ustabilizowania sie Mozilli, lub pozostań na Operze.

Kruszon jeżeli masz bete 3 mozilli to nie dziwne bo ja też miałem problemy \po instalacji bety