Mozilla Firefox

Witam, mam problem z przeglądarką Mozillą Firefox. Nie mogę jej otworzyć w osobnym oknie a czasem w ogóle się nie chce włączyć (Internet Explorer działa normalnie). :smiley: :smiley: :smiley:

Jak ktoś mi pomoże to =D> dla niego :!: :!: :!:

Witam

Najpierw radzę przeprowadzić standardową diagnostykę firefoxa. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj zainstalować na nowo firefoxa wg. tych wskazówek:

Jeżeli chcesz zachować sobie zakładki to skopiuj plik o nazwie bookmarks z folderu C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\jakiś ciąg znaków, na inną partycję lub gdzie chcesz. Odinstaluj firefoxa,usuń folder ( jak zostanie po odinstalowaniu) “Mozilla” z C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla i folder “Mozilla Firefox” z C:\Program Files. Wyczyść rejestr programem CCleaner lub innym. Uruchom ponownie komputer. Pobierz najnowszą wersje mozilli ( np. z tej strony ). Zainstaluj ją i sprawdź czy działa poprawnie. Jeżeli będzie działać to zakładki możesz przywrócić wklejając z powrotem plik bookmarks do tego samego folderu co napisałem wcześniej ( pogrubionym tekstem).

Wszystko wykonuj po kolei tak jak napisałem.

Pamiętaj, że jak wykonasz to co napisałem to utracisz wszystkie dodatki i będziesz musiał pobrać i zainstalować je na nowo

Pozdrawiam

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN