Mozilla Firefox

Witam.Mam pytanie,czy jak pobrałem ostatnią wersję Mozilla Firefox(wersja 1.5.0.5),to mogę usunąć bez obaw stare wersje które mam zapisane na dysku bez utraty czegokolwiek,i czy ta nowa wersja pozostanie?

Pozdrawiam.

Po co ściągać pełną. Wystarczy w firefoxie wejść do pomocy i sprawdź aktualizacje. Wszystko szybko zainstaluje.

Ale ja mam zainstalowaną automatyczną aktualizację,i przeglądając strony wyświetlił mi się komunikat o aktualizacji,dokonałem jej.Pytanie moje,czy mogę usunąć te starsze wersje,i czy się nic nie stanie?

Jak masz dwie mozille to ta stara jak usuniesz nic sie nie stanie.

Jak dla mnie to nie wiem skąd masz te stare wersje, przeciez podczasz aktualizacji, dodowane są tylko nowe aktualizacje do istenijące juz wersji przeglądarki i , przy każdej aktualizacji nie tworzy nowych wpisów w Dodaj/Usuń. Więc dla mnie usunięcie starej wersji moze ożnaczać usunięcie całkowicie Firefoxa.

Aktualizacja instaluje się na starą wersję uaktualniając ją więc nie musisz niczego usuwać.

ja ma mozille firefox 1.5.0.5 i wersje beta 1, jak zainstalowałem bete to została mi tez stara, i jak ja usunełem to wszystko chodziło bez problemu. :smiley:

Ale miałes je w osobnych folderach zainstalowaną, nawet jezeli instalowałes ją w innych folderach na tej samej partycji, to wersja beta nadpisze najnowszą stabilną wersje i w razie usunięcie usuwa ustawienia…

Wiem z doświadczenia, wersja beta zainstalowana na tej same partycji, nie tworzy sobie nowego folderu na profil tylko korzysta z folderu wersji którą miałeś ostatnio zainstalowaną.

tak miałem zainstalowana w innym folderze, ale w Dodaj/Usuń programy była tylko Beta 2. :smiley:

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

Więc straciłes wszytskie wtyczki, które nie działają pod wersja Beta 2, a po usunięciu zostaniesz dokładnie z tym samym.