Mozilla Firefox


(Kyrneh1) #1

Witam.Mam pytanie,czy jak pobrałem ostatnią wersję Mozilla Firefox(wersja 1.5.0.5),to mogę usunąć bez obaw stare wersje które mam zapisane na dysku bez utraty czegokolwiek,i czy ta nowa wersja pozostanie?

Pozdrawiam.


(Moszeusz) #2

Po co ściągać pełną. Wystarczy w firefoxie wejść do pomocy i sprawdź aktualizacje. Wszystko szybko zainstaluje.


(Kyrneh1) #3

Ale ja mam zainstalowaną automatyczną aktualizację,i przeglądając strony wyświetlił mi się komunikat o aktualizacji,dokonałem jej.Pytanie moje,czy mogę usunąć te starsze wersje,i czy się nic nie stanie?


(Matrix506) #4

Jak masz dwie mozille to ta stara jak usuniesz nic sie nie stanie.


(El Presidento) #5

Jak dla mnie to nie wiem skąd masz te stare wersje, przeciez podczasz aktualizacji, dodowane są tylko nowe aktualizacje do istenijące juz wersji przeglądarki i , przy każdej aktualizacji nie tworzy nowych wpisów w Dodaj/Usuń. Więc dla mnie usunięcie starej wersji moze ożnaczać usunięcie całkowicie Firefoxa.


(hevet) #6

Aktualizacja instaluje się na starą wersję uaktualniając ją więc nie musisz niczego usuwać.


(Matrix506) #7

ja ma mozille firefox 1.5.0.5 i wersje beta 1, jak zainstalowałem bete to została mi tez stara, i jak ja usunełem to wszystko chodziło bez problemu. :smiley:


(El Presidento) #8

Ale miałes je w osobnych folderach zainstalowaną, nawet jezeli instalowałes ją w innych folderach na tej samej partycji, to wersja beta nadpisze najnowszą stabilną wersje i w razie usunięcie usuwa ustawienia....

Wiem z doświadczenia, wersja beta zainstalowana na tej same partycji, nie tworzy sobie nowego folderu na profil tylko korzysta z folderu wersji którą miałeś ostatnio zainstalowaną.


(Matrix506) #9

tak miałem zainstalowana w innym folderze, ale w Dodaj/Usuń programy była tylko Beta 2. :smiley:


(squeet) #10

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.


(El Presidento) #11

Więc straciłes wszytskie wtyczki, które nie działają pod wersja Beta 2, a po usunięciu zostaniesz dokładnie z tym samym.