Mozilla Firefox

Witam.Mam pytanie,która wersja Mozlli Firefox jest najnowsza-Mozilla Firefox 1.5.0.5,czy wersja 1.5.0.6.Bardzo Was proszę o odpowiedż,bo jak dla mnie po numeracji,to wychdzi,że wersja 1.5.0.6.Proszę Was o wiadomość w tym temacie.Pozdrawiam.

Najnowsza jest FF 2.0 beta 1.

Oficjalna poprawna 1.5.0.6

Posiadam wersjęMozilla Firefox 1.5.0.4,czy jak ściągnę Mozllę Firefox 1.5.0.6,to będę miał dwie,czy to automatycznie stanie się 1.5.0.6,jak zrobić by była ta 1.5.0.6.

Trza ją zaktualizować. :x

No popatrz no, jak na to wpadłeś :-k

Miklas Ściagasz 1.5.0.6 z http://www.firefox.pl i normalnie instalujesz, do tego samego folderu gdzie jest starsza wersja.

Proszę Cię podpowiedż jak to zrobić,tak krok po kroku,jak zaktualizować.Pozdrawiam.

Włączasz przeglądarkę, a jak zapyta cie, że się chce zaktualizować to dajesz ok, czekasz chwile i gra gitara. :?

Kliknij na Pomoc w przeglądarce, potem na Sprawdz dostępność aktualizacji poczekaj troche aż znajdzie aktualizacje i potem będzie je ściągać i jak ściągnie to uruchom ponownie Firefoxa :mrgreen:

Dzięki,właśnie jak wszedłem w pomoc,to zaczęło ściągac.ściągnęlo,jest ok,wielkie dzięki za pomoc.Pozdrawiam. :smiley: