Mozilla/ Google/ IE - "Error 404 (not Found)!1"

Witam! mam problem, odpalajac strone Ravia.eu lub Ravia.eu/forum wyskakuje na gorze napis “setting Cookies” po czym po doslownie ulamku sekundy wyskakuje cos takiego:

blady.jpg

czyscilem CCleanerem caly rejestr (tak mi sie wydaje, nie ogarniam takich rzeczy za bardzo ) usuwalem ciasteczka z Mozilli/Ie/GoogleChrome a i tak to samo…

Czy znacie rozwiazanie na ten problem?

Czyścisz system, a widzę, że to problem samej strony www, tzn coś robią, albo jest zablokowana. U mnie też nie da się wejść. Trzeba poczekać.

czyli uwazasz, ze to blad po stronie strony, tak? Bo ja ogolem znalazłem cos takiego w internecie:

400-499

Wyskoczenie komunikatu z zakresu 400-499 oznacza błąd leżący po stronie użytkownika (ang. Client Error), który wysłał nieprawidłowe polecenie.

Najczęściej widzianym przez internautów jest błąd 404 (Not Found) - serwer nie odnalazł zasobu według podanego URL. Oznacza on, że system nie może znaleźć żądanego pliku, który został usunięty lub skonfigurowany. Nie należy mylić 404 z błędem server not found, w których użytkownik nie może połączyć się z serwerem.

idac za tym wynika, ze to jednak blad po stronie mojej, ale teraz juz jestem w kropce.

źródło: http://webhosting.pl/404.Not.Found._.na … imi.radzic

a ja sobie wchodzę na Ravia.eu i normalnie mi się strona uruchamia.

Ja też mam błąd 404 - sprostowanie - miałem, bo stronka Ravia.eu już wyświetliła się prawidłowo.

a mnie dalej to samo, mam ciagle ten sam blad…