Mozilla nie odtwarza filmików poza Youtube

Cześć,

Zanim dostanę hejtem w czoło i napiszecie mi że wystarczy przeinstalować wtyczki itd., proszę przeczytajcie to. Od kilku dni mam problem, gdyż moja mozilla nie odtwarza filmików/ filmów z innych playerów jak ten z Youtube czy tam takich stron jak jakieś interie i onety. Piszę o odtwarzaczach z itvp, sadola i z cda bo te akurat testowałem. W sumie to mogę zawsze przeinstalować całą wyszukiwarkę ale chciałbym wiedzieć o co tu chodzi.

Z tego co zrobiłem to zaktualizowałem mozillę, wtyczki z adoba, silverlight. Włączałem z działającym adblockiem, w trybie awaryjnym i dalej nic. Proszę o pomoc.

Gdy nie działa Flash Player w FF przejdź do >Windows >system32> Macromed > Flasz/plik mms.cfg otwórz w notatniku

Próbowałem znaleźć ten plik lecz u mnie on nie występuje. Wszystkie pliki przejrzałem lecz nawet tam nie ma takiej komendy żeby ew. coś podmienić. Chociaż myślę dalej że z Flasz Playere’m wszystko w porządku bo filmy z YT czy jakieś player’y jak pisałem z serwisów informacyjnych działają, również te używane np. na joemonster . Bardzo dziwna zagadka, gdyż wiem że ja nie pierwszy mam taki problem ostatnio. Dostałem parę informacji o takim samym problemie od znajomych. Ktoś ma podobnie?

Przy pomocy tego linku:

https://www.mozilla.org/pl/plugincheck/

Sprawdź czy posiadasz aktualne wtyczki.

YT już obsługuje filmy w html5, - można oglądać bez flash playera.

A zapodaj screen, co masz tam w narzędzia,dodatki, zakładka wtyczki, albo z ccleanera, nawet lepsze - narzędzia, przeglądaj dodatki - Firefox. Nawet nie trzeba screena - z prawej na dole jest zapis do pliku tekstowego. Można zawartość tego pliku wkleić np. na www.wklej.to i zapodać linka tutaj.

@banita71 Wszystko sprawdzone i aktualne.

@Bogdan_G łap screena.

Wgl. sorry że nic nie odpowiadałem wam tutaj przez weekend.

screen.thumb.jpg.470b7a3bc44e461007357c6