Mozilla po cofnięciu strony, ta wraca na początek

witam, mam taki problem z mozillą, jest to najbardziej zauważalne na allegro, gdy oglądam oferty i chce jakąś otworzyć i potem cofnąć się znów do listy to strona wraca na samą górę :frowning: dlaczego? potrzebny jakiś dodatek czy co…?

To może być wina strony Allegro, jak zachowują się inne przeglądarki?

Dlaczego nie otwierasz przeglądanych aukcji w nowej karcie: klikasz środkowym przyciskiem myszki myszki na danej aukcji na ich liście, otwierasz kilka i bierzesz się za przeglądanie a lista pozostaje nienaruszona.

oczywiście otwieram w nowych kartach ale nie zawsze o tym pamiętam… przyzwyczajenie :smiley: zaraz sprawdzę inne przeglądarki

Dodane 17.03.2013 (N) 21:25

w explorerze jest ok więc to nie wina samego allegro poza tym nie tylko na tej stronie się tak dzieje, problem jest od ok2 miesięcy… jakieś pomysły :?: :expressionless:

Witam, mam ten sam problem, co kolega powyżej. Tylko Allegro nie chce działać, jak powinno, na ten przykład Google działa prawidłowo. Próbowałem wszystkiego: uruchamianie wszystkiego ponownie, uruchamianie bez dodatków, wyczyszczenie historii, usuwanie ciasteczek, pamięci podręcznej, resetowanie Mozilli, przywrócenie domyślnych ustawień itp., reset profilu no i w końcu reinstall samej przeglądarki. Nic nie pomogło. Używam najnowszej wersji Foxa: 19.0.2. Win 7 x64 Pro.

No i jeszcze drugi problem: niby ciasteczka mam włączone, a na przykład na Allegro i na różnych forum wyświetla się komunikat o akceptowaniu polityki cookies, co oznacza że jednak nie są one włączone… :expressionless:

Mam nadzieję na pomoc w choćby jednej sprawie ![-o<

dołączam się do kolegów wyżej mam to samo od dwóch miesięcy ;/