Mozilla przekierowuje mnie na inne strony

Witam.

Mam taki problem. Mozilla przekierowuje mnie (prawie cały czas) z wyników wyszukiwania na jakieś inne strony. Zainstalowałem wczoraj Avasta 7 (wcześniej używałem 6, ale to nie uchroniło mnie od wirusa) i co parę sekund jest komunikat “zostało wykryte zagrożenie”. Poza tym laptop wolno działa, więc podejrzewam, że mam parę wirusików.

Skanowałem kompa avastem, dr. web, i malwarebytes. Żaden z tych programów nic nie wykrył. Próbowałem też Combofixem, ale po jakimś czasie działania skanera (przy kolejnym etapie) ekran robi sie cały niebieski (nie zdążyłem przeczytać co tam było powypisywane), komp się restartuje i nie ma żadnego śladu że Combofix wogóle skanował i coś robił. Próbowałem 3 razy i za każdym razem to samo.

Prosiłbym kogoś mądrego o jakieś porady, bo sam tego nie ogarnę.

Załączam log z Malwarebytes i logi z OTL.

http://przeklej.net/down/8889893538109394916351935385356859486fd56ab49b81b95ee2817.html

Dzięki

elmerzak ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Logi wrzuć na jakiś normalny serwer analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html wątpię, żeby komuś chciało się ściągać zipa z zainfekowanego kompa :wink: