Mozilla - recaptcha

Od jakiegoś czasu na na dwóch komputerach w Mozilli ciągle, a na chromie sporadycznie, pojawia się na dwóch różnych routerach na google.com test Captcha. Niestety nie mogę go “przejść”, ciągle sie pojawia. Jak rozwiązać ten problem? niestety znacząco utrudnia życie.

Niby naprawa połączenia sieciowego/zrestowanie do ustawień domyślnych.

Jak łatwo jest skonfigurować Chrome/Firefox od nowa pod twoje wymgi, to wybierz odświeżanie profilów z zachowaniem tylko historii, zakładek, haseł - potem sobie zrób poprawki w np. about:config i about:flags.

Może odwirusować posiadane Windows lub reinstalacja jak czyszczenie zajmie z 2 tygodnie tych kilku komputerów.

Na końcu ocena czy za takie blokowanie nie odpowiada współdzielone publiczne IP (zmiana może wymagać fizycznego wyłączenia routera na ponad 12h jak dzierżawa w NAT trwa długo).


Z obejść możesz używać np.:

(na bazie Ixquick)

Lub przejść na np.:

tak, problem przede wszystkim zauważyłam na czystym firefoxie. Zrobiłam hotspot z telefonu i na laptopie google na mozilli normalnie działało. Czy to zatem problem z routerem?

Na czystym profilu Firefox też pojawia Ci się recaptcha?
Spróbuj na początek zmienić adresy DNS na np. Cloudflare lub DNS Google. W ustawieniach przeglądarki możesz sobie to łatwo zmienić.