Mozilla Thunderbird 1.5.0.9

Start->Uruchom i wpisujesz (przy zamkniętym thunderbirdzie) thunderbird.exe -profilemanager

Wyswietli ci sie coś takiego:

182av9.th.jpg

Wystarczy teraz utworzyć nowy profil dla żony i odptaszyć :slight_smile: nie wyświetlaj tego okna przy uruchamianiu. Teraz za każdym razem gdy klikniesz TB pojawi sie okno wyboru profilu

Nie wiem czy o to chodzi ale proszę bardzo

https://addons.mozilla.org/firefox/4075/

Po dwakroc dzieki ci dobry czlowieku :slight_smile:

Jak tylko dotre do domu to sprawdze jak to dziala :slight_smile:

Witam, mam pytanie odnośnie thunderbirda.

Czy jest możliwość aby po usunięciu poczty z thunderbirda została ona zachowana na serwerze pocztowym, czy gdy usuniemy listy z thunderbirda to zawsze są one usuwane automatycznie także z serwera?

Jeśli jest możliwość zachowania poczty na serwerze przy jednoczesnym usunięciu z programu pocztowego to proszę o wskazówki jak skonfigurować thunderbirda w takim wypadku.

Konfiguracja kont i Pozostaw kopię wiadomości na serwerze

20680874ys5.th.jpg

Mam to zaznaczone, ale po usunięciu z kosza w tunderbirdzie nadal wiadomości są usuwane także z serwera, chodzi mi o to czy jest możliwość taka że usunę wiadomości z kosza w programie pocztowym a na serwerze ona zostanie, zaznaczenie tej opcji tego nie gwarantuje niestety.

edit:

przepraszam jeszcze pytanie, bo ja mam zaznaczone jeszcze “dopoki wiadomosc nie zostanie usunieta…” jeśli to odznacze to juz będzie tak jak chce :?: :wink:

Tak.

Odznacz to

Dzięki wielkie :slight_smile: