Mozilla thunderbird ciągłe zawieszanie

dawniej to był dobry program pocztowy ,teraz notorycznie się wiesza .Zaznaczam ze nie mam wirusów ,a reinstalacja nic nie daje .Mozilla Firefoks też się wieszał ,ale problem został wyeliminowany w nowszej wersji ,a kiedy doczekamy się stabilnego wydania mozilla thunderbird .Dodam ze problem występuje przy korzystaniu z powyżej jednego konta e-mail ,przy dwóch są problemy .A jak u was

Profik , Thunderbird nadal jest dobrym programem pocztowym. Używam obecnie wersji 3.1.7, nie wiesza się nigdy; poprzednie wersje też nie były pod tym względem uciążliwe. Być może u ciebie jakiś inny program koliduje z Thunderbirdem; sprawdź ewentualnie, co i kiedy instalowałeś i od kiedy występuje problem z Thunderbirdem.

Ostatni Mohikanin nie wiem czy to ,ale coś mi się wydaje ze wstępne ładowanie Vista Super Prefect.Powoduje te zwieszanie ,bo jeśli np:po godzinie od startu sytemu włączę mozilla thunderbird to nie ma problemu.

Hej,

:arrow: Jakiej wersji ThunderBird’a używasz??

Z TB korzystam już kilka dobrych lat - zarówno na Viście jak i na Win XP mam do programu dodane 7 kont pocztowych i kilka kanałów RSS i nie zauważyłem nawet najmniejszych problemów z działaniem programu.

Jeśli tak sądzisz, to wyczyść katalog Windows\Prefetch zostawiając w nim tylko plik Layout.ini. Po ponownym uruchomieniu komputera dane do usługi będą odtwarzane.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dimatheus używam najnowszej wersji thunderbird ,na razie po przeczyszczeniu i włączeniu wstępnego ładowania wszystko jest w porządku .Podejrzewałem jeszcze Nortona Internet Security 2011 który obecnie mam ,ale to że nie współpracuje z thunderbird (nie ma go w ustawieniach nortona),To chyba nie koliduje Norton z nim.

Hej,

Zgadza się - brak ustawień nie koliduje w żaden sposób. W zeszłym roku korzystałem z Norton’a IS 2010 i nie powodował problemów z TB - tak samo jak obecny Norton 360 5.0 ich nie powoduje. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus