Mozilla Thunderbird ogromne ilości SPAMU!

Witam, mam Mozilla Thunderbird i codziennie dostaje po 50 e-maili, co mam zrobić żeby zablokować te e-maile od których nie chcę otrzymywać wiadomości. Pomocy jestem zrozpaczony bo nie chce mi się przeglądać za każdym razem 50 e-maili!

Błagam:(

To nie wina Thunderbirda tylko Twojego dostawcy poczty.

Czy to są reklamy portalu, na którym masz pocztę czy “obce” śmieci? Thunderbird ma możliwość zaznaczania wiadomości jako “Niechciana” - po pewnym czasie sam będzie takie wiadomości rozpoznawał i przenosił do folderu “Niechciane”

Gdzie masz założone konto pocztowe?

mam na gmailu. Te e-maile to wiadomości z różnych portali z których kiedyś korzystałem. Zaznaczyłem jako niechciane ale to nic nie daje.

Czyli do Gmaila masz podpięte swoje stare konta? Jeśli tak i już nie używasz tych kont, to w ustawieniach Gmaila skasuj pobieranie z tamtych kont.

ale ja tam nie mam kont, to są różne new sellery, subskybcje, i jest tego w cholerę:/ a gdzie dokładnie mam to wyłączyc?

Zwykle w stopce takich wiadomości można znaleźć linki typu “UNSUBSCRIBE” lub “Przestań subskrybować”. Skorzystaj z tego.

tak, jak bym mógł to zrobić to bym zrobił, ale tam nie ma zwykle takich opcji… matko ja chcę wiedzieć jak zablokować te wiadomości.

Witaj

Użyj do tego AntiSpamera Są darmowe jak i płatne ich odpowiedniki, np:

Milo Spam Kiler

Spamihilator.

To są programy po polsku i darmowe.

Ja Na przykład używam płatnego Spam Rebel-a i raz na zawsze zapomnisz o SPAMIE. Również po Polsku.

Pozdrawiam