Mozilla Thunderbird ogromne ilości SPAMU!

(Damianossss) #1

Witam, mam Mozilla Thunderbird i codziennie dostaje po 50 e-maili, co mam zrobić żeby zablokować te e-maile od których nie chcę otrzymywać wiadomości. Pomocy jestem zrozpaczony bo nie chce mi się przeglądać za każdym razem 50 e-maili!

Błagam:(

(Cedar) #2

To nie wina Thunderbirda tylko Twojego dostawcy poczty.

Czy to są reklamy portalu, na którym masz pocztę czy "obce" śmieci? Thunderbird ma możliwość zaznaczania wiadomości jako "Niechciana" - po pewnym czasie sam będzie takie wiadomości rozpoznawał i przenosił do folderu "Niechciane"

Gdzie masz założone konto pocztowe?

(Damianossss) #3

mam na gmailu. Te e-maile to wiadomości z różnych portali z których kiedyś korzystałem. Zaznaczyłem jako niechciane ale to nic nie daje.

(Cedar) #4

Czyli do Gmaila masz podpięte swoje stare konta? Jeśli tak i już nie używasz tych kont, to w ustawieniach Gmaila skasuj pobieranie z tamtych kont.

(Damianossss) #5

ale ja tam nie mam kont, to są różne new sellery, subskybcje, i jest tego w cholerę:confused: a gdzie dokładnie mam to wyłączyc?

(deFco247) #6

Zwykle w stopce takich wiadomości można znaleźć linki typu "UNSUBSCRIBE" lub "Przestań subskrybować". Skorzystaj z tego.

(Damianossss) #7

tak, jak bym mógł to zrobić to bym zrobił, ale tam nie ma zwykle takich opcji... matko ja chcę wiedzieć jak zablokować te wiadomości.

(Symoszyn) #8

Witaj

Użyj do tego AntiSpamera Są darmowe jak i płatne ich odpowiedniki, np:

Milo Spam Kiler

Spamihilator.

To są programy po polsku i darmowe.

Ja Na przykład używam płatnego Spam Rebel-a i raz na zawsze zapomnisz o SPAMIE. Również po Polsku.

Pozdrawiam