Mozilla Thunderbird problem z pocztą

witam mam taki problem, spalił mi się komp i dysk od niego mam w kieszeni na usb, teraz mając nowego kompa chce ze starego dysku przenieść swoją książkę adresową i tamte e maile do nowej poczty na starym i nowym korzystałem z Mozilla Thunderbird jak to zrobić

A teraz przetłumacz to na zrozumiały język :lol:

Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale spróbuję.

Z jakiej poczty korzystałeś (interia, onet, o2 etc.)? Wystarczy w zainstalowanym programie pocztowym utworzyć profil, wpisać tam adres e-mail swojej poczty. Wszystkie e-maile i inne duperele będziesz miał z powrotem. Heh, na przyszłość pisz tak, żeby można było Cię zrozumieć (bez urazy).

Wygląda na to, ze tylko ja tutaj umiem czytać bełkoty. :stuck_out_tongue:

Przenieś folder z profilem z C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Dane aplikacji\Thunderbird\Profiles

Folder jest ukryty, dlatego włącz pokazywanie ukrytych plików systemowych w Opcjach folderów.

nie nie, korzystałem z Mozilla Thunderbird więc wszystkie e maile z wp zostały pobrane na dysk, teraz ten dysk jest w kieszeni usb i muszę ze starego program files wyciągnąc e maile i książkę i wrzucić do nowego Mozilla Thunderbird na nowym kompie… takie odzyskiwanie danych

Zrób to co ja napisałem.

deFco247 dzięki twoja rada była słuszna

Wyrazy szacunku za tak płynne rozwiązanie problemu przedstawionego w ten sposób :smiley: Nawet system operacyjny nie był podany a tu proszę… Respekt!

Odruchowo podaję lokalizacje z XP-eka, bo jak wiadomo nie wszyscy lubią Vistę. :stuck_out_tongue: