Mozilla Thunderbird wersja 1.5.0.4

Jaka jest Twoja opinia o tym programie pocztowym?

No co tu dużo mówić: bardzo dobry, szybki i bezpieczny program. Do tego za free.

Sam z niego kiedys korzystałem ale bardziej odpowiada mi OE (a i tak pocztę zawsze sprawdzam przez www ==> interfejs gmaila nie ma sobie równych).

najlepszy program ze wszystich ładny wyglad bardzo rozbudowany duzo opcji odbiera kanaly rss dodaktowe wtyczki i motywy i zdobyl 1 miejsce w tescie PCformat-u wygral z OE , i The Bet polecam tylko tego programu uzywam wedlug mnie w skali 1-10 jest dobry na 10 z czego 2 dostal za filtr Antyspamowy jesli dostajesz duzo spamu tak jak ja :lol: koniecznie go zainstaluj on sie sam uczy co ma usuwac jak np. usuwam wiad. od od jakiegos kolesia o jakiejs tresci to on zapamiejtuje na drugi raz je przeniesie tam dzie ty mu wybiezesz najlepiej do kosza to samo z reklamami nie ktore listy identyfikowane jako spam zawieraja wirusy raz mialem taki przypadek ze filtr usuwa wiadomosci z syfem sprawdzilem systemem Antywirusowym NOD 32 i Kasperski AntiVirus 5.x

mozliwosc wyróżniania wiad. np. czerwony wazne fiolet spam itd sprawdzanie pisowni mogl bym tak pisac pisac ale zobacz ta strone http://www.thunderbird.pl/