Mozilla Thunderbird

Przesiadlem sie z MS outlook Express do mozilli. Wg mnie jest szybsza i po prostu lepsza. Mam jednak jeden problem. Kiedy odbieram poczte i ktos wyslal mi kilka plikow o laczym rozmiarze, powiedzmy ponad 2mb, program nie sciaga mi tej poczty. Po prostu konczy bez zadnego komunikatu mimo iz na serwerze sa jeszcze wiadomosci. Nie wiem czy zostal przekroczony jakis czas polaczenia czy cos ppodobnego, ale jest to troche denerwujace. Skrzynke mam na serwerze o2.pl - zwykly mail jakich mnostwo (pop3)

Czego to moze byc wina? Moze trzeba cos ustawic w opcjach mozilli?

PS mam antywira i fiorewalla w jednym (bit defender 8)

hmm, to jest mniej wiecej tak: mozilla thunderbird pokazuje ci wiadomosci ktore jzu sciagnoł. a te 2MB zanim sciagnie to potrwa, zaleznie od lącza. W kazdym razie jak masz jakis pakiet antywirusowy to na tray powinna byc stosowna ikonka. W kazdym razie uruchoms sobie PTAKA na 20min lub dluzej tak zeby mogł spokojnie sciagnąć.

Pozdrawiam

hmm, thX za odpowiedz. Zrobie jak mowisz ale lącze wg mnie mam dobre :smiley: 512 aster. Zrobie jak radziesz Ale na poczte czekac 20 min… to chyba drobna przesada :smiley:

pozdrawiam…

Witam,

PPM na koncie->Właściwości

i tutaj:

“feralne konto”->Miejsce na dysku

i może masz zaptaszone Nie pobieraj wiadomości większych niż?

Druga opcja - jesteś niecierpliwy. :wink: To rzeczywiście zależy od rozmiaru przesyłki.