Mozilla Tunderbird + powtarzające się wiadomości

Otoż, mam następujący problem, być może ktoś się już z takim spotkał. Otwieram pocztę i widzę 240 nowych wiadomości, z tym że jest to tak naprawdę 16 wiadomości , które wystepują, każda w ilości 15. Czym to jest spowodowane, i czy jest na to jakas rada.

Nic nie zmieniałam w konfiguracji, a dzieje sie tak od wczoraj ?

prawdopodobnie jest jakiś problem z serwerem, z którego wysyłane są wiadomości - ja też parokrotnie miałem podobną sytuację, że dostawałem po kilkanaście wiadomości tej samej treści od tej samej osoby.

Nie zaznaczyłes przypadkiem aby zostawiał maile na serwerze i sprawdzał czy sa nowe wiadomosci co minute???

Nie, nie zaznaczałam czegoś takiego, co prawda mam zaznaczone pozostaw kopie na serwerze i sprawdzaj co 10 minut, ale mam tak od zawsze i nigdy nie było z tym problemu. Problem występuje niestety dalej i dotyczy konta na interii.

I to jest przyczyna. Serwer zostawia je jako nowe i ciagle pobierasz te same. :slight_smile:

Rozumiem, że to może być przyczyna. Jednak dotychczas nie stanowiło to problemu, wszystko działało bez zarzutu, aż tu nagle…

W porządku, odchaczyłam , żeby sprawdzał co 10 minut, zobaczymy co się bedzie działo.

Odhacz pozostaw kopie wiadomości na serwerze, a nie sprawdzanie co 10 min. :!: :!: :!:

W porządku, już więcej nie zawracam głowy tym problemem. Co prawda opcja pozostaw na serwerze, była dla mnie istotna, i do tej pory nie powodowała problemów, ale skoro tak mówicie!

Niech będzie i tak !

A na serwerze też jest tyle tych wiadomości czy tylko po jednej?