Mozilla ver 4.0 "nie trzyma" ustawień haseł

Witam. jestem po formacie kompa, zainstalowałem sobie ta nowszą wersje przegladarki Mozillii Firefox (he ciezko jest mi sie przyzwyczaic) i mam taki problem, że jak zaloguję się na innych stronach, i mam tam zrobione żeby pamiętało moje zalogowanie to jak zamkne FF to po ponownym uruchomieniu przegladarki te hasła nie są zapamiętywane. Nigdy nie maiłem takiego problemu ne wczesniejszych wersjach Mozilli. I mam zawsze takie ustawienia jaki mialem na poprzednich wersjach (no chyba ze jest cos w tej nowej co nie odkryłem). Opisze to tak: loguje sie na jakies swoje forum, wpisuje dane i daje enter, jestem zalogowany ale wczesniej pojawia sie okienko “czy zapamietac hasło dla danego usera” i ja zawsze robiłem “nigdy dla tej witryny” w sensie ze nie zapmietywała hasel do stron, to nie mialo nic wplywu na to jak sie zamykało przegladarke, bo jak ją wznawaiłem to zawsze byłem logniety na te swoje strony. Co moge na to poradzic?wie kos?

a masz zaznaczone pamiętaj hasła do witryn

Moja propozycja wprost nie rozwiąże twojego problemu, ale jakąś alternatywą (prawdę powiedziawszy nie jakąś, ale znakomitą) jest zainstalowanie dodatku LastPass.

Tak, oczywiscie ze mam to zaznaczone. I nic to nie pomaga, w tym jest sęk

Nie wiem czy w FF4 to zadziała ale spróbuj usunąć wszystkie pozycje bez nazwy użytkownika/hasła.