Mozilla zacina się bez przyczyny


(Kakakamil) #1

Witam , mam problem z przeglądarką. Otóż dzieje się to chyba tylko gdy mam kilka zakładek włączonych. Problemem jest to ,że przeglądarka się bez powodu zacina. Ale np sama strona działa , mogę kliknąc link ,czy zjechać w dół, ale jak chce np przejść do innej zakładki ,nacisnąć odśwież czy cokolwiek to przeklądarka nie reaguje. Jak najeżdząm na zakładkę albo na przycisk to się on nie podświetla. Zacięcie występuje np gdy kliknę szukaj w google ,ale praktycznie cokolwiek

Problem jest o tyle dziwny ,że gdy wyłącze przeglądarkę pojawia mi się , czy chce zakończyć ,czy chce zakończyć i zapisać. Jak dam zakończ i zapisz to po ponownym uruchomieniu przeglądarki ta jest dalej zacięta. Ale gdy poczekam odpowiednio długo , równie jest raz minute raz 5 to odcina się i dalej działa.

Zainstalowałem se google chroma ,ale bardziej odpowiada mi Mozilla ,

Czy ktoś wie jak to naprawić ?


(Łukasz) #2

Jaka wersja Mozilli ??


(Kakakamil) #3

Wersja nanowsza , bodajże 3.08 Z google wlasnie nie mialem chyba tego problemu. Załączałem go jak mi sie mozilla sciela i dzialalo, wydaje mi sie ze chyba raz sie zciela ,ale nie dam głowy. Zdarza się to kilka razy na dzień więc trudno mi będzie to sprawdzić w trybie awaryjnym ,ale postaram się. Niech mi ktoś jeszcze powie ,jak go załączyć.

Przeskanowałem kompa, wykrył mi parę wirusów ,ale jak je usunąłem to i tak mozilla się zacinała. Problemy mam od jakiegoś tygodnia.


(ybu) #4

Wykonaj standartową diagnostykę: http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D ... a:_Firefox

Uruchomienie w trybie awaryjnym


(Olixxx94) #5

Wykonaj :arrow:

http://www.mozillapl.org/wiki/Standardo ... a:_Firefox