Mozilla

Mam mozille 1.0.7 ale teraz chce zainstalowac 1.5.0.1.Czy zainstalować nowszą na starszą czy odinstalować starszą i zainstalować nowszą.

I jak zrobić żeby w nowszej mieć zakładki które porobiłem w starszej?

Nowszą na starszą. Nie ma potrzeby wywalania starszej wersji -> dzięki temu zachowasz ustawienia programu. Tak się robi praktycznie ze wszystkimi nowymi wersjami programów, chyba, że producent sugeruje inne rozwiązanie

Rozumiem że to pomyłka.

==============================

dobrze rozumiesz :lol:

sorki

monczkin

nom, zainstaluj nowszą na starszą :lol:

Ja jak zainstaluje mozillę 1.5.0.1 (instalacja na starszą wersję) to mam problem z dośc grubym paskiem,który sie znajduje pod paskiem stanu,jak sie moge go pozbyć ??? Help me,please.

Jakas wtyczka jest nie jest pod tą wersje.

Wchodzisz Narzędzia-Roserzenia.

I szukasz która wtyczka jest wyłączona i usuwasz ją.

Nie wszytskie wtyczki działają odrazu z najnowszymi wersjami firefoxa, jezeli są to popularne wtyczki jest to kwestia paru dni i zostanie dokonana aktualizacja.

Nie trzeba usuwać, wystarczy ją wyłączyć.

Zresztą przy instalacji nowej wersji FF sam powinien powyłączać niekompatybilne. Spróbuj też zrobić update tych, które posiadasz :slight_smile:

Ale po co sobie smiećic, nie lepiej pozniej zainstalować nowszą wersje :stuck_out_tongue:

Ale chyba kolega odznaczył podczas instlacji narzędzie Crash Report

Bez sensu troszkę. Skoro ma plugin, to po co go wywalac i szukać nowej wersji, skoro można zrobić update ??

abu9rra0paz87kf8.jpg

??

Narzędzie to służy do wysyłania raportów o błędach - nie bardzo rozumiem jjaki, to ma związek :slight_smile:

Ja lubie mieć porządek 8)

Więc mi takie coś nie pasuje, moze troszke dziwne ale jest…

Fakt ale pomyliło mi się z wtyczką sprawdzającą poprawnośc zakładek.

U mnie jak wezme Narzedzia --> Rozszerzenia to nic nie ma.

Powinno być jakie wtyczki?

Wtyczki nie są instalowane automatycznie, instalujesz je dla własnych upodobań i wygody.

Roserzenia:

http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/ba … zszerzenia