Mozilla

(Kos@) #1

Jaka jest wg. Was najlepsza Mozilla?

(Czr R1) #2

Moim zdaniem Firefox..mialem tam pare mozilli ale firefox mi najszybciej dzialala

(Hermes) #3

Mi tez sie wydaje ze Firefox wlacza sie szybciej nic zwykła mozilla, strony w porównaniu z IE wchodzą duużo szybciej, można korzytsać ze skórek

na 10/10 :slight_smile:

(Kos@) #4

Wlasnie probowalem, nie wchodzą :confused:

(boczi) #5

Firefox to okrojona wersja całego pakietu, jakim jest Mozilla Suite.

(Dragonlnx) #6

Hmmm ... moim zdaniem Mozilla Firefox ....

Dużo zajmuje Ramu w trakcie włączenia kilku zakładek lub stron,

Szybkie otwieranie,

Zajmuje małą przestrzeń dyskową,

Jeżeli się zdecydujesz na zainstalowanie firefoxa to po instalacji zainstaluj łatkę :

:arrow: http://www.mozilla.org/press/mozilla-2004-10-01-02.html -

Mozilla Foundation udostępniła patch, który łata dziury bezpieczeństwa w

najnowszym wydaniu przeglądarki internetowej.

(Hermes) #7

Kos@ skórki nie wchodzą bo nie ma jeszcze wersji tych skórek do najnowszego FF tylko dla starszej poprzedniej wersji.

(Krzysiek21) #8

Podtrzymuje to co powiedział Czery,Firefox jest najlepsza IE u mnie przechodzi pomału do lamusa.

(3dm Racek) #9

Nie wiem co teraz zostawić - operę czy firefoxa ... Firefoxa cechuje potężna szybkość zblożona do opery ... polecam wypróbować .. :slight_smile:

(boczi) #10

Zostaw obydwie Raq :slight_smile:

(Pitekwaleczny) #11

Witam.

Zdecydowanie poleca Firefoxa. Przesiadlem sie wlasnie z Opery. O IE juz zdarzylem zapomniec. :smiley:

Pozdrowionka

(fiesta) #12

Topic o Mozilli a Ty wyjeżdżasz z Operą :? :?

Jako OT kasuję.

(Amaptia) #13

IE jest lepsza z Service Packiem do niej! Ale co do Mozilli to musze sie zgodzic z reszta ze Firefox jest BEST! :smiley: Oryginalny to nie bylem :wink: A jesli chodzi o Opere to jak dla mnie wyglad jest jej badziewny i ciezko sie z niej kozysta, ale wiadomo - kwestia przyzwyczajenia! Dla Opery i tak mowie stanowcze NIE!

(Kos@) #14

Głupoty gadasz, skórke możesz zmienic, wygląd dostosować tak, że bedzie prawie jak IE, a w korzystaniu jest o wiele lepsza od IE na pewno, a myslę ze od Firefoxa i s-ki też.

(system) #15

Miałem Opere 7.54 przeszedłem na firefoxa

do pobrania z http://www.mozilla.org/products/firefox/

Pozdro

(Dragonlnx) #16

Dokładniej jaka jest najnowsza wersja firefoxa ?? ... ja mam 0.98 a podobno jest 1.00 lub większa - skad ja sciagnac ??

(system) #17

Podałem przed chwilą :smiley: :smiley: :smiley:

Pozdro.. !!

(lazikar) #18

Nie masz google??

:arrow: http://www.firefox.pl/pobierz.html

(Amaptia) #19

No nie wiem kosa! Nawet po dostosowaniu do IE to dla mnie lipa! Ale kto co lubi! Ja z Opery kozystalem troche do czasu puki nie bylo przez nia jakiegos przebicia i mi zaczelo pulpit wieszac! A poza tym jak sie ma szybkie lacze to kazda przegladarka dobra - tylko trzeba takie miec! Polski net nei jest warty swojej ceny lacznie z NEOSTRADA! :frowning:

(fiesta) #20

I nie tylko Shark.

Posty nie mające nic wspólnego z tematem czyli przeglądarką Mozilla jako OT :arrow: ZSYP