Możliwe jest studiowanie stacjonarne prywatnie wraz z pracą?

Witam,

mam pytanie czy możliwe jest studiowanie prywatne dzienne (400zł/mies.) a w weekendy praca by na te studia zarobić? da się zarobić tylko w weekendy 400 zł?

w weekendy da się zarobić 400zł i to raczej bez problemu, nawet w zwykłym McDonald’s

Da się - średnio w miesiącu jest 8 dni weekednowych (sobota, niedziela) - praca po 8 godzin = 64 godziny miesięcznie * stawka za godzinę minimum 7 zł netto = 448 do ręki. Podaję 7 zł bo to stawka według mnie minimalna za jaką można w ogóle gdziekolwiek pracować - oczywiście jak na początek, tak jak w Twoim przypadku.

Ciężej będzie znaleźć pracę na same weekedny, ale też się da - wystarczy przeglądać codziennie ogłoszenia, coś w końcu się znajdzie.

Lepiej natomiast pracować na drugą zmianę - po wykładach - np. w godzinach 16:00 - 21:00 5 dni w tygodniu. Masz co prawda zapierdziel od rana do wieczora, ale po 1-wsze masz więcej kasy, po 2-gie masz weekedny wolne, po 3-cie łatwiej znaleźć taką pracę, niż w same weekdeny.

Pozdro! (L)

=GameR= , to już któryś z rzędu temat stworzony przez Ciebie dotyczący Twoich studiów czy ty nie potrafisz sam pomyśleć ?

"

400 zł można zarobić nawet w godzinę ! niema potrzeby męczyć się cały “łikend” tylko trzeba ruszać trochę tą głową !!

Raczej jest możliwe. Ja znalazłem prace za barem, wystarczy przeglądać ogłoszenia i szukać czegoś odpowiedniego.

Ja znalazłem prace za barem, studiuję i pracuję, jest cięzko ale da sie wytrzymać