Możliwe zablokowane programy P2P

Witam. Pewnie kilkanaście razy był opisywany podobny problem, ale spróbuję.

Od jakiś 3 miesięcy nie mogę ściągać przez programy P2P, typu Ares, E-mule, itp. uTorrent ściąga bardzo dobrze, Ares natomiast nie wyszukuje plików, przeglądarka działa, czat również, wymieniałem wersje programu, czyściłem rejestr, wgrywałem łatki, odblokowywałem porty, wszystkiego próbowałem, jeśli chodzi o Aresa i nic. E-mule za to wyszukuje pliki, ale nie ściąga. Skanowałem komputer antywirusem, już nawet formatowałem i nic, nie mam pojęcia. Czy jest możliwe, że administrator sieci zablokował mi jakoś programy P2P? Mam radiówkę 512kb/s.

a ares się łaczy w ogóle czy nie??

Cały czas jest ’ ŁĄCZENIE ’ nic poza tym. I za każdym razem, gdy zmienię wersję programu pisze to samo.

ja format nie pomógł to chyba bedziesz musiał pogadać z administartorem,bo chyb afaktycznie mógł to zrobić tylko to troche dziwne że inne programy dziłają,a wutorrencie porty masz odblokowane masz zielony znaczek na dole??

Dodane 22.11.2010 (Pn) 20:02

a firewall ustawiony masz żeby nie blokował aresa?

Dodane 22.11.2010 (Pn) 20:04

http://filecroc.en.softonic.com/ spróbuj tego to jest program sieci ares tylko po angielsku ale niczym się nie różni od aresa i spolszczenie z aresa też działa bo mają ten sam interfejs tylko kolorki inne,wystarczy ,że przekopiujesz spolszczenie do filecroc/lang z ares/lang

Jak ściągam uTorrent’em, to mam to zielone kółeczko, za każdym razem, gdy pobieram.

Firewall mam ustawiony, żeby nie blokował Aresa.

Z tym Twoim programem tak samo, jak z Aresem, łączy, łączy i nic, przeglądarka działa. Chyba jednak będę musiał się przejechać do administratora, przy okazji zmienię Internet na lepszy, bo z takim, to już wstyd i strata pieniędzy. :wink:

Dzięki za pomoc. :wink: