Możliwość odświeżania swojego tematu

Witam :smiley:

Ten temat powinien się znaleźć w innym dziale, jednak postaram się wytłumaczyć dlaczego tutaj.

Wnioskuje do administratorów forumDP aby była możliwość odświeżenia swojego założonego tematu , jak to wygląda ? Zakładając temat, wiemy ze nie wszyscy sie na tym znamy , jednak po kilku chwilach, temat spada na stronę drugą, i uzyskanie odpowiedzi na temat nie dostaniemy.Dlaczego ? a no dlatego ze niektórzy konkretni “fachowcy” pojawiają sie rzadko na forum… a przy tej statystyce temat bez odpowiedzi, szanse na utrzymanie, to gora dwa dni :confused:

poproszę o opinie administracje forum DP

Popieram.

Niektórzy robią tak, że kasują ostatni post i wysyłają go od nowa, ale regulaminowość tego jest wątpliwa.

podpinam się pod tym… oczywiście ZA

tylko żeby nie było tak że wejdą jakieś dzieci z ADHD i będą odświeżały swoje tematy tak że będzie chaos na forum… ;p

A może zrobić tak, żeby temat można było odświeżyć raz na 2 dni?

no juz to jest jakaś myśl, tylko dalej mam wrażenie że może to zostać użyte przez ADHD… no ale może by się to sprawdziło :smiley:

temat bez odpowiedzi :wink: raz na kilka dni

Bez odpowiedzi nei może być. Mogą pojawić się odpowiedzi które nie rozwiązują problemu. I co wtedy?

Kpc21 , chodzi o tematy bez odpowiedzi :stuck_out_tongue:

Ale w tematach gdzie są odpowiedzi ale problem nie jest jeszcze rozwiązany taka sytuacja występuje tak samo często, powiedziałbym nawet że częściej.

jednakże, w tej sytuacji, o primo - zastanówmy się nad tym o co zapytałem, o secondo - to co napisałeś :wink:

Zrobić kolejną range “VIP”, którą będzie można kupić z 6.66zł SMS. A Vipy będą mogły odświeżać temat do bólu.

Za fachowe porady trzeba płacić :stuck_out_tongue:

Teraz tak poważnie:

Pomysł jest fajny.

Do momentu gdy nie wszyscy zauważą że tak można robić.

Wyobrażasz sobie lawinę odświeżanych tematów?

Dokładnie. Nawet bym powiedział, że jeśli ktoś dopisze dwa, trzy posty nie rozwiązujące problemu to jest mniejsza szansa, że ktoś kompetentny tam zaglądnie. Mając mało czasu, a chcąc jednak pomóc zwykle się wybiera tematy bez odpowiedzi, a takie z kilkoma owszem na początku są podbijane przez dopisywanie postów, ale potem szybko spadają w kolejności, a autor nie otrzymuje odpowiedzi.

Taki podbity post powinien być również jakoś oznaczony i oczywiście ta możliwość powinna być ograniczona ilościowo i czasowo. Np raz na dwa dni, ale maksymalnie do tygodnia od napisania tematu.

I wprowadzić tą możliwość tylko dla wybranych działów, żeby sobie jakiś delikwent nie podbijał swoich pierdołek z forum “na luzie” :slight_smile:

@Xulu - wybacz, ale twierdzenie, że temat spada zaraz na drugą stronę wprowadza troszkę w błąd. Myślę, że opcja ta jest do rozważenia. Poza tym nie wytłumaczyłeś, dlaczego nie umieściłeś tego w temacie do tego przeznaczonym, a jako stały użytkownik forum powinieneś wiedzieć, że takich rzeczy się nie robi :slight_smile:

Jak będzie możliwość podbijania, to się zrobi taki młyn, że głowie się nie mieści. Mieliśmy tego próbkę, gdy nie działał system łączenia postów, i nigdy więcej!

Jakoś nie zauważyłem, żeby tematy w działach, nagle spadały na druga stronę. Co innego na liście najnowszych postów, ale to zrozumiałe.

Ja osobiście jestem na nie, a już na pewno nie na zasadzie - hura optymizmu.

nie podbijanie tylko odświeżenie np. jednorazowe #-o

może już nie jesteś tak często na forum i nie zauważasz co się dzieje :wink:

Tak na poważnie , hura nie jestem, dałem tylko skromna propozycje pomysłu, który warty jest przemyślenia. Nie chce robić bałaganu tylko uzyskać potrzebna mi informacje lub pomoc, jednak jak założę temat, ktory po dwóch dniach spadnie dalej, i nigdy jej nie uzyskam , możliwość chociaż jednokrotnego odświeżenia swojego tematu daje mi (nam) szanse na uzyskanie odpowiedzi tutaj , jeśli jej nie uzyskam tutaj po dwóch próbach, wtedy będę szukał dalej, jednak chciałbym sie przekonać czy na pewno jej nie uzyskam na forum.dobreprogramy.pl . tak wiec Monczkin , za szybko pogrzebałeś taką małą propozycje .

aha @ tomick , wybaczam, miałem nadzieje ze zakladajac temat tutaj możemy podyskutować na ten temat, bo temat

chyba nie służy do dyskusji, lecz do propozycji :wink: wiem ze moj jest propozycją - jednak propozycja przeznaczona do przedyskutowania,

btw

przepraszam za pisownie zarówno gramatyczna jak i stylistyczną :oops: nie mam możliwości poprawnego pisania .

Osoby z warnami - bez możliwości odświeżania.

a czy to nie jest jedno i to samo ?

Oczywiście licznik postów by wtedy nie wzrastał, więc nie byłoby sytuacji, że ktoś podbija posta żeby „nabić licznik”.

Wg mnie - odświeżenie raz na 2 dni dla osób bez warnów.

A może lepiej od napisania ostatniego posta w temacie ?

Kpc21 , ja tez czekam na konkretna reakcje administracji w tej sprawie :wink:

Mamy 10 tematów, każdy podbije swój. Jaki efekt? Żaden. To normalne, że tematy podlegają szybszym czy wolniejszym ruchom. Nie można zmuszać nikogo do odpowiedzi w taki sposób. Jak dotąd nie spotkałem na żadnym forum takiej opcji. Ciekawe, jakby to miało być techniczne rozwiązane.

Nie bój się.

Że co? Wyraziłem swoją opinię. Nie można?

Na obecną chwilę możliwości podbijania tematów nie planujemy wprowadzić.

Też mi się wydaje, że takie odświeżanie niekoniecznie ma sens. Jak przeglądam wątki bez odpowiedzi po kolei to przecież zauważę coś co mnie ciekawi i mogę tam odpowiedzieć. Ja bym był raczej za innym rozwiązaniem. Jeżeli w ciągu tygodnia np. nikt nie odpowie w danym wątku to niech on zostanie skasowany. Najczęściej, jak ktoś szuka odpowiedzi na swoje pytanie, to zależy mu na odpowiedzi w ciągu kilku najbliższych dni a nie np. po miesiącu

Moim zdaniem wpłynęłoby to na przejrzystość i ilość wątków w dziale “nieprzeczytane”