Możliwość przelania kasy z komórki

Mam telefon na kartę i co pewien czas kupuję doładowanie do komórki , abym mógł dzwonić. Nie wiele dzwonię, ale komórka się przydaje. Problem polega na tym, że uzbierało mi się na tej komórce trochę kasy i wolałbym te pieniądze zamienić na gotówkę.

Czy jest jakaś sprytna możliwość przelania tej kasy na np. moje konto (czy jakaś forma zakupy przez sms -wiem, że bilety czasem można kupować przez smsa)?

Jest mozliwość zakupu telefonem np. za jakąś usługę. Ale zeby móć zapłacic musisz utworzyć konto w telefonie na które przelejesz kasę z konta bankowego. Nie ma mozliwości że by zapłacic kasą z doładowan za cokolwiek.

Tez niedawno tak próbowałem kombinowac z nadmiarem kasy. Niestety okazuje sie ze pieniadze z komórki to sa tylko i wyłacznie wirtualne pieniadze, których mozesz sie pozbyc tylko i wyłacznie płacac za usługi swojemu operatorowi.

Można np. kupić w Poradach Komputerowych określone pozycje o eksploatacji komputera.

Zacznij wysyłać smsy do RMFu. Może wygrasz grubsze pieniądze jak odbierzesz telefon ich hasłem a nie zwykłym “hallo?” :wink: