Możliwość wymiany trenda na htc 8s

(Phinsectoman) #1

Witam, obecnie posiadam samsunga trend. Mam możliwość wymiany za htc 8s. Co byście zrobili na moim miejscu? Obydwa telefony mają ponad pół roku i lekko ponad rok gwarancji. Zależy mi na stabilności systemu, plynnym działaniu przeglądarki i telefonu.

(Stawik0001) #2

HTC 8s jest zdecydowanie lepszy, chyba że nie pasuje Ci WP 8 to zostaw trenda.

Insectoman, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(Phinsectoman) #4

Wolę wp8, ale boję się zawieszeń systemu. Może jeszcze jakieś opinie?

(fiesta) #5

Jakie zawieszenia systemu ?

Prędzej  zawiesza się Android  na budżetówce, jak WP.

(Stawik0001) #6

WP 7-7.8 miał zwiechy ale na 8 już ich nie doswiadczysz.

(Phinsectoman) #7

A jakieś uwagi dotyczące htc 8s macie? Bo że WP8 jest dobrym systemem to wiem :slight_smile:

(Stawik0001) #8

Jeżeli to nie brandowany HTC to bd miał już WP8 Black czyli jako taki menager zadań, poprawili wiele błędów i teraz to wszystko śmiga. Co do najlepszych gier 3D mogą Ci zwiesić telefon a tak poza tym to chyba wszystko sam zobaczysz. 

(Phinsectoman) #9

Czekam na dalsze opinie. Jutro mógłbym się wymienić. Ma ktoś ten telefon (htc)?

(Piotrek2255) #10

On jest praktycznie identyczny co Lumia 520, spokojnie pograsz w bardziej wymagające gry o ile nie mają w wymaganiach 1GB RAMu. Zawieszeń nie uświadczysz to nie jest Android.

Warto kupić porządne zabezpieczenie na telefon bo szybka nie grzeszy jakością, mimo że to GG, i po samym Allegro widać, że lubi pękać przy najmniejszych upadkach.

(tomeeek64) #11

Tylko warto wspomnieć, iż 8S ma tylko 4 GB pamięci wewnętrznej. Aplikacji nie da się zainstalować na karcie pamięci. Lumia 520 ma już 8 GB, co i tak nie zawsze wystarcza. Przy 4 GB trzeba ograniczać się w instalowaniu aplikacji.

(Phinsectoman) #12

Tak, wiem, ale jeśli chce mieć zainstalowanego facebooka, z 2 gry, i przeglądać internet to powinno mi to wystarczyć prawda? 

(Piotrek2255) #13

Spokojnie ci to wystarczy. Instalacja aplikacji na SD ma się podobno pojawić podczas następnej aktualizacji.

(Phinsectoman) #14

No to elegancko, Android mi się podoba ale np na Asusie którego dostałem na 2 tygodnie do testów od dobrychprogramów (Fonepad 7). Na trendzie Andek działa jakby chciał a nie mógł.

(Piotrek2255) #15

Stary procesor, mała ilość RAMu i słaba optymalizacja i są skutki.

(Phinsectoman) #16

Tzn, głownie procesor tutaj jest winowajcą. RAM można powiedzieć jakoś ratuje ten telefon. Dlatego wolę przesiadkę na WP8.

(enedil) #17

W przypadku WP mogą być problemy z apką Facebooka. Moja siostra ma L620 i mówi, że się koszmarnie tnie (mówię o tej od Microsoftu).

(tomeeek64) #18

U mnie na Lumii 520 nie ma żadnych problemów z Facebookiem (aplikacja z Windows Phone Store). Zintegrowany Facebook ma spore opóźnienia, np. w aktualizacji statusów, a w oficjalnej (bezpłatnej) aplikacji z marketu nie ma większych problemów.