Możliwość wymiany trenda na htc 8s

Witam, obecnie posiadam samsunga trend. Mam możliwość wymiany za htc 8s. Co byście zrobili na moim miejscu? Obydwa telefony mają ponad pół roku i lekko ponad rok gwarancji. Zależy mi na stabilności systemu, plynnym działaniu przeglądarki i telefonu.

HTC 8s jest zdecydowanie lepszy, chyba że nie pasuje Ci WP 8 to zostaw trenda.

 

Insectoman, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Wolę wp8, ale boję się zawieszeń systemu. Może jeszcze jakieś opinie?

 

Jakie zawieszenia systemu ?

 

Prędzej  zawiesza się Android  na budżetówce, jak WP.

WP 7-7.8 miał zwiechy ale na 8 już ich nie doswiadczysz.

A jakieś uwagi dotyczące htc 8s macie? Bo że WP8 jest dobrym systemem to wiem :slight_smile:

Jeżeli to nie brandowany HTC to bd miał już WP8 Black czyli jako taki menager zadań, poprawili wiele błędów i teraz to wszystko śmiga. Co do najlepszych gier 3D mogą Ci zwiesić telefon a tak poza tym to chyba wszystko sam zobaczysz. 

Czekam na dalsze opinie. Jutro mógłbym się wymienić. Ma ktoś ten telefon (htc)?

On jest praktycznie identyczny co Lumia 520, spokojnie pograsz w bardziej wymagające gry o ile nie mają w wymaganiach 1GB RAMu. Zawieszeń nie uświadczysz to nie jest Android.

 

Warto kupić porządne zabezpieczenie na telefon bo szybka nie grzeszy jakością, mimo że to GG, i po samym Allegro widać, że lubi pękać przy najmniejszych upadkach.

Tylko warto wspomnieć, iż 8S ma tylko 4 GB pamięci wewnętrznej. Aplikacji nie da się zainstalować na karcie pamięci. Lumia 520 ma już 8 GB, co i tak nie zawsze wystarcza. Przy 4 GB trzeba ograniczać się w instalowaniu aplikacji.

Tak, wiem, ale jeśli chce mieć zainstalowanego facebooka, z 2 gry, i przeglądać internet to powinno mi to wystarczyć prawda? 

Spokojnie ci to wystarczy. Instalacja aplikacji na SD ma się podobno pojawić podczas następnej aktualizacji.

No to elegancko, Android mi się podoba ale np na Asusie którego dostałem na 2 tygodnie do testów od dobrychprogramów (Fonepad 7). Na trendzie Andek działa jakby chciał a nie mógł.

Stary procesor, mała ilość RAMu i słaba optymalizacja i są skutki.

Tzn, głownie procesor tutaj jest winowajcą. RAM można powiedzieć jakoś ratuje ten telefon. Dlatego wolę przesiadkę na WP8.

W przypadku WP mogą być problemy z apką Facebooka. Moja siostra ma L620 i mówi, że się koszmarnie tnie (mówię o tej od Microsoftu).

U mnie na Lumii 520 nie ma żadnych problemów z Facebookiem (aplikacja z Windows Phone Store). Zintegrowany Facebook ma spore opóźnienia, np. w aktualizacji statusów, a w oficjalnej (bezpłatnej) aplikacji z marketu nie ma większych problemów.