Możliwość zamiany telefonu w trakcie umowy?

hej. mam pewien problem bo nie wiem czy mogę wymienić telefonw trakcie umowy. jestem w ORANGE i mam nowe orange go i za ponad dwa lata konczy mi sie umowa. nie chodzi mi o wymianę telefony w salonie tylko chcę sobie tego mojego samsunga(z sim lockiem) wymienic na motorolę v3 od mojego brata (bez sim locka.)

czy to jest możliwe czy dopiero moge wmienic sobie dwa miesiace przed koncem umowy na jakiegos innego w salonie sprzedaży??

z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

mozesz zamienic bo ich inresesuje zapłata rachunku a tel dopiero ich obchodzi jak nie będziesz płacić rachunków!!

właśnie to jest głupie że jak nie doładuje karty na csas to musze 600 zl płacić :confused:

ale dzięki ;]

oni i tak by telefonu nie szukali bo w końcu jak ktoś bierze telefon to ma stały dochód i z pensji ściągną tyle ile jest wartość w salonie

Widzę z opisu, że korzystasz z oferty Zetafon. Gdy skończą Ci się 3 lata oferta wygasa i tyle. Nie ma tam opcji przedłużenia jak w abonamencie czy mixie… Telefony możesz zmieniać codziennie. Operatora nie obchodzi z czym biegasz tylko, że płacisz :slight_smile: Umowa dotyczy tylko i wyłącznie regularnego uzupełniania konta.

Pozdrawiam

dzięki za pomoc :*

z tym forum jest mi o wiele łatwiej ;]