Możliwość zgłaszania komentarzy do usunięcia

Nie wiem jak to się dzieje, ale przez system moderacji przechodzą takie komentarze, jak:

Komentarz można znaleźć tu:

http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Camer … 24672.html

Ja tu widzę zachęcanie do piractwa i obrażanie innych użytkowników. Jeśli moderatorzy przepuszczają takie wpisy, to przydałby się przycisk do zgłaszania takich komentarzy.

Przecież jest możliwość zgłoszenia komentarza :slight_smile:

Gdzie?

Najedź na komentarz i obok numerka masz :slight_smile:

Taaa. W aktualnościach. A przejdź na podany wyżej link przeze mnie i spróbuj zgłosić post, który zacytowałem.

Owszem, jest taki przycisk ale jest on widoczny tylko dla zalogowanych i co gorsza nie pojawia się on gdy komentarz wisi już jakiś czas a ten o którym pisze kamil_w jest już dość stary.

Niestety kwestia takiej (nie)moderacji komentarzy przez moderatorów była tu już wielokrotnie poruszana bo nie dość że moderatorzy nie odfiltrowują właściwie komentarzy niezalogowanych to również nie widać aby ktoś reagował na zgłoszenia komentarzy do moderacji.

Teoretycznie wszystkie komentarze od niezalogowanych użytkowników powinny być poddawane moderacji i publikowane dopiero po zatwierdzeniu ich przez moderatora.

No i są rzekomo poddawane moderacji bo nie pojawiają się od razu tak jak te zalogowanych tylko pojawia się info że komentarz “pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora”.

Wniosek: moderatorzy nie czytają co zatwierdzają.

Taka właśnie była w ogóle idea wprowadzenia logowania na portalu - aby komentarze użytkowników niezarejestrowanych przechodziły przez moderację, a w przypadku komentarzy użytkowników zarejestrowanych takiej konieczności nie było. Wcześniej moderacji poddawane były wszystkie komentarze, co sprawiało, że były sprawdzane bardzo pobieżnie. Wprowadzenie logowania nic jednak nie dało :slight_smile: