Możliwość zmiany języka w Build 7000!

Witam, od stycznia dostępny jest w necie sposób jak zmienić język w Windows 7 Build 7000. Na innych buildach nie działa.

Paczki językowe do pobrania, niestety brak polskiego:

http://digitzman.es/Hotfixes/Windows-7/Descargar-Packs-de-Lenguaje-para-Windows-7-Beta-y-Windows-Server-R2.html

Filmik obrazujący zmianę języka:

http://www.youtube.com/watch?v=0ryEyZ7DPx4&fmt=22

Instrukcja w naszym ojczystym języku :stuck_out_tongue:

1.) Pobrać dany plik/język

2.) Zamontować na wirtualny napęd lub wypalić płytkę

3.) Wejść w Control panel

4.) Wejść w Clock, Language, and Region lub Regional and Language Options. - zależnie od wyglądu okna control panel

  1. Wejść w zakładkę Keyboards and Languages i kliknąć na przycisk Install/Uninstall Languages

6.) Po wyskoczeniu okna gdzie mamy 2 opcje do wyboru wybieramy tą drugą czyli browers my comouter or network i wskazać napęd gdzie jest nasza płyta

7.) Wybrać język, zaakceptować licencje i odczekać chwilę.

8.) Po chwili w oknie gdzie kilkaliśmy Install/unistall Languages tylko niżej powinna pojawić się możliwość zmiany języka.

Niestety, ja mam Build 7022 i nie mam jak tego sprawdzić, ale skoro jest nawet filmik i paczki językowe to na pewno działa.

Ja tam wole mieć po angielsku, przynajmniej polecenia są bardziej zrozumiałe niż po Polsku.

No i co. Ktoś sobie weźmie koreański? angielski jest i tak najlepszy jak nie ma polskiego.

czyli rozumiem, że w tej paczce jezykow nie ma jezyka polskiego ?

A tylko Polacy są na świecie? Może ktoś pochodzi akurat z Korei i woli system po koreańsku niż po angielsku?

A myślisz że koreańczycy siedza na tym forym?

A myślisz, że ten pomysł pojawił się tylko na tym forum?

W tych paczkach jest polski. Pobieramy paczkę:

La ISO parece haber LIP pantalla paquetes de idioma de Australia, Brasil, Canadá, China, Alemania, España, Francia, Reino Unido, India, Italia, Japón, Corea, Mexico, Holanda, Polonia , Rusia , Turquía, Taiwán, EE.UU. y Sudáfrica.

32-bit: client_localpacks-GB1LCLPCKCFRE_DVD.iso (0xFCB14E84)

Przetestuję i dam znać.

Jak testy??Wstrzymuję się z instalacją i czekam na twój wpis.

Pewnie na 100% negatywne. Bo podany wyżej plik zawiera tylko zestawy stylów dla poszczególnych krajów.

To nie ma prawa działać :stuck_out_tongue: Ten gościu na tym filmiku miał plik 70mb a jak pobierzesz ten niby język polski to zobaczysz że on ma 5mb :slight_smile: tak że powodzenia ;]

Może jakieś tłumaczenie tam jest (np. przycisków OK, anuluj). :lol:

To 5mb to zajmują tapety, niby dla Polski, ale w każdym innym jezyku z tej paczki są te same tapetki. A kiedy chce to zainstalować to wyskakuje coś tam, że brak pliku.

Czyli kolejny pic na wodę i fotomontaż. :lol:

Build 7077 w ogóle nie rozpoznaje tych paczek, jako poprawne…