Można ściągać AntiVirenKit?

Wiecie skąd mogę ściągnąć pełną wersje AntiVirenKit 2005 Professional ??

Bo nigdzie jej nie mogę znależć tylko wersje testową.

Proszę pomóżcie

z półki sklepowej ściagniesz ten program jak zapłacisz :twisted:

przeczytaj regulamin , to forum jest o legalnym sofcie

z półki sklepowej. NA co CI pełna. Testujesz wersje trial jeśli uważasz że jest dobra kupujesz i po problemie?

Założę się, że nie przeczytałeś regulaminu :evil:

A co do tematu to na tej stronie można spokojnie zamówić AVK 2005 8)

Troszeczke was poniosło !!

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=341

Czyli tak naprawdę jest to rodzaj triala - gdyż ogólnie wiadomo,

jak czesto są aktualizacje bazy wirusów.

Wersja Professional ma po prostu pokazać pełne

możliwości programu. Jeżeli chcesz mieć właściwą

ochronę antywirusową - nie obędzie się bez zakupu.

Monczkin , podałeś linka właśnie do wersji testowej, a userowi ledzewiczm chodzi o pełną wersję, co jest oczywiście sprzeczne z regulaminem, dlatego uważam, że topic–>śmietnik

Nie rozśmieszaj mnie.

To tak jakby powiedzieć, że Photoshop jest darmowy, z jednym małym haczykiem-po 30 dniach przestaje działać

No niby tak ale w gruncie rzeczy używanie go nie godzi w jego licencję, czyli nie łamiemy prawa a inni userzy odrazu posądzili go o to. A fakt czy ledzewiczm chce mieć aktualne bazy wirusów czy nie to juz jego sprawa jedno jest pewne nie jest piratem.

A tak na pozatym to wydaje mi sie ze wortale (wszystkie) troche kłamią z tym ze AVK jest trialem, wprowadzają userów w błąd…

Pozdrawiam

Update

nie do końca przecież AVK nie ma ograniczenia czasowego mozna go legalnie wykorzystywać przez cały czas tylko bez aktualizacji, user poprostu nie łamie regulaminu prosząc o pełna wersję…

to tak samo jak z ad-awar(em) niby wersja personal tez ma ten chaczyk ze nie siedzi w trau jak wersja profesjonal…

Dla mnie sytuacja jest jasna

Topik zamknięty