Można usunąć partycję HP_RECOVERY oraz OS_TOOLS?

Zrobiłem reinstalację systemu z płyt, które dostałem od producenta. Oryginalnie nie miałem płyty. Wszystko było na dysku, ale przy próbie reinstalacji z dysku nie chciał ruszyć, więc zadzwoniłem do producenta i przysłał mi system ze sterownikami na płytach. Dysk (F) recovery ma 6,2GB, wolne 772 MB oraz dysk (E) OS TOOLS 1,55GB, wolne 1,51GB. Gdy kliknę na nie to są dwa foldery, a po otwarciu folderów są puste. Wygląda to tak jakby system nie czytał, co znajduje się na tych dyskach. Czy mogę wyczyścić zawartość tych dysków, bo przydałoby mi się te parę GB, a system i sterowniki mam na płytach, ale nie wiem, czy te dyski są potrzebne do działania systemu? Poza tym, jak wyczyścić te dyski skoro po otwarciu system twierdzi, że są puste, a we właściwościach, że są na nich dane.

Jak masz system i sterowniki na innym nośniku to bez obaw możesz skasować te partycje i np dołączyć zwolnione miejsce do już istniejących.

fiesta, dzięki. Powiedz mi jak zwolnić miejsce na tych dyskach?

Albo Mój komputer -> Zarządzaj -> Zarządzaj dyskami albo odpalasz kompa z płyty z Ubuntu i uzycie narzędzia GParted. Instrukcja jak to zrobić

A po co mu Ubuntu do odpalenia GParted :roll:

Masz rację. Może pobrać samego GParted. Ja po prostu przyzwyczailem sie że zawsze pod ręką mam jakieś wydanie Ubuntu.